Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek volt már kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek volt már kapcsolatotok olyan pasival akiről tudtátok hogy nős?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, és nem is lesz, én érett felnőtt emberrel szeretnék kapcsolatot, akiben van annyi, h ha nem jó a kapcsolat és miután megpróbálták megjavítani, nem ment, kilép, túl lesz rajta, és utána keres új társat
2012. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már nem nevezhető "hölgynek" aki nős pasikkal kezd ki.Egyébként Nem volt ilyen és Nem is lesz!
2012. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt, nem is lesz. Rövid és hosszú távon is több a hátránya, mint az előnye. Akkor meg, mi értelme?!
2012. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem.....Miért, h szerető legyek??? Vagy ha esetleg engem elvesz..azon kapjam magam hogy már le is cserél a harmadik feleségre....SOHA Ha nem jó valakinek a házassága váljon el, utána kedvére válogathat!
2012. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyszer volt, hogy megismerkedtem valakivel, összejöttünk, és kb egy hónap után kiderült, hogy felesége van....azonnal írtam neki, hogy én végeztem vele, és megírtam a feleségének, hogy kapcsoljon, micsoda fasza kif férjecskéje van...de még együtt vannak talán...


olyan, hogy tudjak rola, hogy csak másodhegedüs vagyok...ső, máshogy közelítem meg a témát: belerongálni egy kapcsolatba, vagy házasságba, a létező egyik leggerinctelenebb, legundorítóbb dolog, gyomorforgató tett, amit talán még a gyilkosságnál is jobban elítélek, mivel tapastalatból beszélek. Sosem tudnék belemenni ilyen kapcsolatba, akárki jöhetne...


Ági 23

2012. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!