Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fontos az életben a szerelem, mint amennyire a legtöbb ember gondolja?

Figyelt kérdés

Manapság annyira és annyian rágörcsölnek erre a szerelem dologra, hogy sokszor már ijesztő. Elég csak megnézni itt a kérdéseket, vagy csak szimplán szétnézni a világon.

Megéri ennyi energiát befektetni egy olyan dologért, ami általában egy idő után rosszul végződik?


2012. szept. 23. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megéri. Ezzel is értékes tapasztalatokat lehet szerezni.
2012. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Minek együnk ha úgyis kiszarjuk?
2012. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Idősebb korodban jobban érzed, milyen fontos, amikor lekopnak a barátok, családtagok, és egyedül vagy.
2012. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Rainbowinthedark ***** válasza:
53%
nem a szerelem fontos hanem egy társ<----------- az ember természeténél fogva társas lény
2012. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezen magam is gondolkodtam ám sokat, de nem tudtam dűlőre jutni. Konkrétan magamon is azt érzem, hogy jó lenne egy társ, akiben megbízhatok, meg csókolgatom satöbbi, de aztán az eszembe jut, hogy annyira zárkózott meg magamnakvaló vagyok, hogy el se tudom képzelni, mint csinálnék egy mátkával. Igazából, sose volt még barátnőm, csak ilyen szánalmas próbálkozások, de egyáltalán nem szoktam görcsölni rajtuk, hogy "baaaaaaz nem sikerült már megint!!!4" ... de az utolsó lányon mondjuk igen... de az mindegy :D
2012. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
megéri és nagyon jó együtt lenni valakivel mert nagyon sok szép emléked lesz és tapasztalatod én nemrég léptem ki egy hosszútávú kapcsolatból és nagyon nem bántam meg hogy vele voltam és sajnálom hogy vége lett de majd lesz új ember akivel megint szép dolgok történnek majd és jó lesz, remélem :)
2012. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fontos. Szerelem nélkül leélni egy életet olyan, mint bezárva egy pincében leélni.
2012. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem is jó dolog, de nem éri meg hajkurászni. Valaki pont ezt mondta h ne legyek már egyedül, mert kell egy társ. Szerintem meg pont fordítva: van egy társ, és ha jó vele, akkor nem akarok egyedül lenni. Ma sokan úgy vannak vele h rossz egyedül, ezért keresek valakit, aki jól néz ki, jó a humora, tanult...stb stb...Pont fordítva van, mint ahogy kéne lennie. Sztem megismerem, és megszeretem, és aztán nem akarok nélküle lenni. Mondjuk ez csak az én véleményem, és én meg nem vagyok ám szakértő,sőt.
2012. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri, mert ha megtalálod a Társadat, akkor egy ember lesz, akire számíthatsz. A többi meg le se s.ar. Konkrétan.
2012. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

sokaknak megéri, de aki jól érzi magát egyedül is az úgysem hajkurássza.

annak kell aki elveszettnek érzi magát barátok nélkül, aki fél attól hogy macskás magányos öreg nénike/bácsika lesz

ez olyan mint a lottó, vagy összejön, vagy nem.

és mégsem lottózik mindenki :D a szerelemmel is így van...nem kell mindenáron, mindenkinek

2012. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!