Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet normális, hogy egy negyvenes férfinek még nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ettől még lehet egészséges lélek? Vagy gáz, hogy eddig nem tudott/nem akart kapcsolatot kialakítani?

Nem érzem, hogy furcsa, de ez a dolog azért zavar.

39L



2012. szept. 23. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Úgy érted, szűz?
2012. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyátalán nem normális...nyilván oka van, hogy eddig egy nő sem kötött ki mellette...
2012. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Lehet normális. De valami gáz van vele.
2012. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Én azt mondom az is valamiért van! Tapasztalat!
2012. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem normális. Hagyd a fenébe. Valami gáz van vele.
2012. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolata nem volt még.Nem forszíroztam tovább ezt a kérdést, vagyis nem tudom, hogy volt-e már lánnyal, de lehet, hogy nem. Ezt ciki megkérdezni ilyen korban. De tényleg zavar.
2012. szept. 23. 22:31
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem érzem rajta, hogy "defektes", teljesen normális ember benyomását kelti, szépen bánik velem, normálisan közeledik hozzám.De nagyon gáz lenne, ha nekem kellene bevezetnem a testi kapcsolat rejtelmeibe.Azt is mondhatnám, hogy már ettől a ténytől nem is kívánom...
2012. szept. 23. 22:33
 8/23 anonim ***** válasza:
biztos, hogy gáz. Én 26 vagyok és ugyanígy, de már ez gáz és biztos, hogy nem normális. De velem lefeküdne 84-ből 80 lány úgyhogy én nem eszem magam emiatt :)
2012. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ennyi idősen lehetnél már kicsit megértőbb is :OOO De valszeg már elment pár prostihoz ha annyira lúzer volt hogy nem sikerült neki becsajozni. De lehet csak a dugás érdekli és sz@rik az egész kapcsolatosdira xd
2012. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azért a "39L" is sokatmondó :)
2012. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!