Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet normális, hogy egy negyvenes férfinek még nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ettől még lehet egészséges lélek? Vagy gáz, hogy eddig nem tudott/nem akart kapcsolatot kialakítani?

Nem érzem, hogy furcsa, de ez a dolog azért zavar.

39L



2012. szept. 23. 22:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
attól függ,kinek mi a normális...lehet az éveken át tartóra gondolt....
2012. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

az már inkább 39Ny barátocskám ;)

(ny=nyanya :D )

2012. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Van olyan haverom (37F), aki még nem volt nővel. Sok önbizalma sem volt és így alakult az élete. Biztos, hogy nem tudja azt nyújtani az ágyban, mint én, de az is biztos, hogy értékelné, ha valaki mellett végre férfi lehetne.

De van olyan ismerősöm is, aki 40 feletti és igazán komoly kapcsolata nem volt még. Régen csak a szex érdekelte, később meg komoly elvárásai lettek.

2012. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem engem kell piszkálni a korom miatt, hanem a kérdésre válaszolni.Egy 40 körüli nő nem kezdheti újra?

Megvan az oka, hogy miért kell újra keresnem.

Válaszokat várok, nem piszkálódást.Neked jólesne, ha bántanának?? Elég sok szenvedésen mentem keresztül, nem hiányzik több bántás.

2012. szept. 23. 23:36
 15/23 anonim ***** válasza:

Szerintem döntsd el magadban kérdező, hogy képes lennél-e együtt lenni egy férfival annak tudatában, hogy pl szexuálisan nem tudja, hogyan is kell viselkedni.Eleve mindenkinek más az ízlése, össze kell csiszolódni blabla..Na de olyannal kezdeni,akinek tényleg fogalma sincsen még alap dolgokról sem(mondjuk szűz 40 évesen!),ahhoz azér nem kevés türelem és kitartás kell. A szeretetről és a szerelemről pl most nem is kezdek el írni,mert szerintem eleve a vonzalom úgy alakul ki, hogy valami megtetszik külsőre a másikban.Utána némi ismerkedés alapján vagy felerősödik, vagy eltűnik.Ha kétségeid vannak,akkor szerintem csak ellaposodik a dolog az elején és már elveszted az érdeklődést..


Én pl 25 évesen nem kezdenék egy 25 éves szűzzel,vagy olyannal,akinek fogalma sincsen milyen egy párkapcsolat.Egy nő mindig nőnek szeretné magát érezni egy férfi mellett,tök mindegy, hogy pár hetes,hónapos,vagy hosszabb kapcsolatról van szó.Kell az illúzió,a törődés,a napi kapcsolattartás és az intimitás....Nekem igencsak elvenné a kedvem,ha érezném a másikon, hogy nem tudja hol és hogyan érintsen meg.(és most nem arra gondolok, hogy épphogy hozzáérinti a fenekemhez a kezét az utcán.Szóval lehet tudni és érezni ezeket a dolgokat).Kitartás mindenesetre.


Ne menj bele azért egy kapcsolatba egy olyan emberrel,aki nem tudja hogyan kell viselkedni(bár a viselkedés egy része bizonyos élethelyzetekben még nincs kapcsolatban a szexhez!),mert esetleg úgy érzed, hogy belefáradtál a párkeresésbe és mert magányos vagy,vagy mert sokat szenvedtél.

2012. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszak azok a válaszok, miszerint kerüld el a férfit. A szex nem harcművészet, hogy évtizedekig gyakorolni kelljen!

Azt se tudod, volt-e már nővel, vagy sem. Emiatt ne legyen már hátrányban, hogy beleképzelsz miden rosszat. Ha azon az alapon hagyod el, hogy eddig másnak se kellett, akkor milyen jogon akarsz különb lenni a közönséges átlagembereknél? De ha az a célod, hogy közönséges legyél, akkor csak kerüld el, anélkül, hogy igazán megismernéd és beszélnél vele a szexről egyáltalán.

2012. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek. Sokaknak a szűz szó az azt takarja, hogy az az illető annyit tud a szexről mint egy porcelánlepke. Ez nem igaz. ATtól még simán lehet fogalma arról,hogy milyen pózok vannak, hogyan kell bánni egy nővel, ráadásul a szex az valóban nem igazán igényel gyakorlást, mert már szinte kisgyerek korban az ember az elődjeitől megtanulja az ölelkezést, a símogatást, a nyalakodást és ilyeneket, illetve kettőt hármat tolni negyedpercenként a farkaddal az sem egy nagy zsonglőr mutatvány. Szexelni még egy kutya is tud. Nem nagy show.

Az alapvető probléma ott van,hogy a 100 emberből 70 kb. önző tetű, csak magára gondol, hogy neki aztán maximálisan jó legyen, a másik fél meg dögöljön meg, kihasználni, kitaposni, aztán eldobni. Útálom az ilyen hozzáállású nőket, az ilyeneknél ezerszer különbek a háznál fogadós fizetős jól szituált prostik, azok kiszámíthatóbbak rendesebbek. Ennek a 40-es még egyenlőre szexuálisan tapasztalatlan fickónak is inkább javaslandó egy fizetős nőhöz elmenni, aki türelmesen bevezeti ebbe a dologba kb. 5 perc alatt, aztán egy szexkirály is lehet akár belőle, mert kb. ennyin múlik az egész.

A jó szex amúgy meg nem a technikán múlik, hanem a hozzáálláson, hogy ki mennyire egy önző lekvár, vagy mennyire tud odafigyelni a másikra. Ha a fickó önzetlenül tud szeretni, meg kb jó kiállású, akkor még lehet belőle jó szerető. Nem érdemes leírni a kevésbé szexben jártasakat.

2012. szept. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a komoly, normális válaszokat.Elgondolkodtam mindegyiken.Az a helyzet, hogy teljesen normálisan viselkedik a férfiú, szépen bánik velem,még a blézerem is feladta.Nekem megismerkedéskor tetszett, de amikor kiderült, hogy nem nagyon voltak eddig kapcsolatai, elbizonytalanodtam. Furcsa, szinte hihetetlen, hogy lehet meg egy férfi nő nélkül 20 évig...

A szex részét nem forszíroztam,csak gyanítom, hogy az sem volt.Engem éppen az izgat, ha egy férfi kíván, vágyik rám, és tudja, hogyan jut el odáig...

Lehet, hogy kellemes meglepetés ér majd, nem tudom.

Azért ezen a témán is megbukhat a dolog...

2012. szept. 24. 21:15
 19/23 anonim ***** válasza:
Azt se felejtsd el, hogy aki sokáig volt egy kapcsolatban, annak majdnem olyan egy új nő, mintha akkor lenne először nővel! Főleg, ha nem csak dugni akar, hanem érzelmek kötik hozzá.
2012. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolat. Nekem meg az jutott eszembe, ha nem volt eddig senkije, akkor nem is fog hasonlítgatni senkihez. nem jönnek elő emlékképek az exekről... Ez talán inkább előny, mint hátrány.
2012. szept. 24. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!