Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tanácsoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tanácsoljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm járt több hónapig egy fiúval, a vége felé nagyon sokat veszekedtek és a fiú már máshogy nézett a többi lányra, nem szerették igazán egymást, sok volt a probléma. Emiatt a barátnőm nagyon rossz passzban volt, úgyhogy mondtam neki hogy menjünk el hozzánk, lazítsunk. A szomszéd házban laktak ismerőseim, akikkel ő is jóban volt, és áthívtak minket. Át is mentünk és kicsit felöntöttünk a garatra, a barátnőm pedig lefeküdt az egyik ágyra, el is aludt. Aztán én vissza mentem a lakásomba, pár óra múlva ő is vissza jött, és elmesélte hogy az egyik fiú megcsókolta, és többet is szeretett volna, de ő nem engedte. Nem sokkal később szakítottak a pasijával, de ezt nem mondta el neki. (Ez már vagy egy éve történt) Aztán nem olyan régen a fiúval újra összejöttek, már mindketten másképp állnak a dologhoz mint előtte, mindkettőjükkel jóban vagyok, tudom hogy szeretik egymást, és úgy érzik, kellett ez az idő nekik, mert akkor egy évvel ezelőtt még nem voltak felkészülve a kapcsolatra. Viszont a barátnőm elmondta hogy még mindig nagyon kínozza a bűntudat, habár ezt a kapcsolatot újra kezdték. Nem tudja mit tegyen, én azt tanácsoltam neki, hogy talán el kéne mondania, de azért még gondolja végig. Szerintetek?
2012. szept. 24. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem felesleges elmondania, nem változtat semmin, csak egy újabb veszekedés lesz, a pasi nem fog megbízni benne, és igazából semmi nem történt. Lépjen túl rajta, a bűntudat meg majd elmúlik.


28/n

2012. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

NA abból lenne nagy durrogás a fiú részéről. Hogy mért nem mondtad el stb stb. De legalább a lány is tiszta vizet öntene a poharába, és nem kínozná a bűntudat. Mellesleg mivel 1 éve történt valószínűleg nem lenne belőle most szakítás, meg tudná magyarázni a lány hogy ez meg az miatt meg amúgyis részeg volt stb. De azért megbántódna a fiú. Ha a lánynak ez nyomja a lelkét, mondja el neki . Szerintem szakítás nem várható belőle


22F

2012. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!