Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog hogy ilyenér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog hogy ilyenért sírok?

Figyelt kérdés
Barátommal másfél hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem. De ma is eszembe jutott, hogy mi lesz ha elhagy, vagy vége lesz köztünk. Voltam már nagyon szerelmes, azt hittem ennyire sose leszek, aztán mégis ebbe a fiúba. Szóval, ma is rám jött a sírógörcs, félek hogy elvesztem.
2012. szept. 24. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

ez tönkre teheti a kapcsolatod.Ne is gondolj rá.Arra gondolj milyen boldog vagy most.

Ez olyan mintha a halálon rágódnál.Nem érdemes hidd el.Ne a rosszra gondolj

2012. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TOMAtm ***** válasza:
egyél egy egy tábla csokit
2012. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, nagyon sokszor, hogy még azelőtt sírtam valamiért amikor még meg se történt. Nem tudom, hogy normális-e, de legalább nem vagyok egyedül. :DD
2012. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmi baj :)

én is szoktam sírni sokat :)

2012. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért félek, mert nem akarom elveszteni nagyon szeretem, de tudom h hülyeség. Csak éltem át egyszer ilyet és őt még ennél is jobban szeretem
2012. szept. 24. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne ezzel foglalkozz :)Csal félni fogsz ettől.
2012. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális, az önbecsülésed nem igazán van a helyén, ha ilyenek miatt sírógörcsöt kapsz. Azt kéne először is helyretenni, bár nem tudom, hány éves vagy, az ilyen idővel alakul magától. Lehet, hogy ez az ő szemében még eleinte akár "aranyosnak" tűnhet, de később hidd el, hogy baromira fárasztaná... jogosan. Pont azzal veszítenéd el, amit most művelsz, erre gondolj. Meg arra, hogy nem véletlenül választott téged, hanem mert VELED akar lenni. Miért hagyna ott, ha sikerült meghódítania?
2012. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!