Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy a leendő párotok egy értelmes és művelt ember legyen?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem vagyok túl művelt, a honfoglalóban mindig elbukom a művészetekkel, irodalommal, filmekkel és zenével kapcsolatos kérdéseket. A helyesírásom sem volt soha jobb az elégséges szintnél. Sosem értettem a matekot és a természettudományokat. Gondoljátok, hogy ez hátrányt jelentene számomra egy komolyabb párkapcsolatban?
2012. szept. 23. 09:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mégis helyesebben írsz az itt lévő humanoid egyedek 99,9%-nál...
2012. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az a fontos, h tudjak vele beszélgetni, mert van akibe annyi értelem se szorult, h erre képes legyen. Egyébként te sztem értelmesebb vagy az átlagnál, ez már ennyi szövegből kiderül. Helyesírási hibát se találtam :)
2012. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem fontos... mert lesz idő, mikor a szerelem már nem lesz elég. És akkor nemcsak a hétköznapi dolgokról akarok veled beszélgetni, hanem másról is.
2012. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem fomtos, mert ha már az iskoláit nézed, akkor "megb*szta a puli a hektort.

Persze nem baj ha a párod nem oly egyszerû, mint egy leejtõ, vagy faék....

2012. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
értelmes lehet anélkül is valaki, hogy professzor lenne. én nem egy professzort szeretnék párnak, de azért több esze legyen, mint egy marék lepkének.
2012. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Értelmes lehet valaki komolyabb műveltség nélkül is. Én pl szintén eszméletlenül gyér vagyok a humán dolgokból, ugyanakkor van egy szakma/téma, amiért bolondulok és ugyan nem szoktam ezzel másokat fárasztani, de azért jó érzés, ha a párom valamilyen téren osztozik ebben. Legalább érdeklődik, kíváncsi, értelmesen válaszol, reagál.

Művelt is legyen legalább egy alap szinten, nem kell túlzottan, mivel én sem tartom magamat annak, de ha azt mondják Mátyás király, honfoglalás, szabadságharc, Petőfi, Jókai, Kosztolányi, vagy hogy kicsit tágabbra vegyük a kört Newton, Faraday, vagy akár a Curie házaspár, akkor legalább nagyvonalakban be tudja valahova illeszteni ezen neveket/eseményeket. Ergo hóót sötét ne legyen, de nem kell professzornak lennie!

2012. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Marie Curie a példaképem!
2012. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Háát, a műveltség egy dolog, de ha a józan logika sem megy, akkor igencsak cudar életed lesz, ott vernek majd át, ahol tudnak. Ugye nem az a hülye, aki nem tud valamit, hanem az, aki nem tudja, hol kell utánanézni (: Sőt, vagy az, aki azt se tudja, hogy utána kéne nézni! És akkor jön a sok csodamódszer á la oxigénes víz és társai, amikre az értelmes dolgok helyett költitek a pénzt, és elszegényedtek.


Amúgy nekem személy szerint fontos, hogy mélyebb természettudományos dolgokról is tudjak beszélgetni.

2012. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos,de az értelemet nem csak a művészetben lehet keresni.Irodalmat te döntöd el mennyire akarod művelni hiszen az hogy nem tudod mikor született Petőfi Sándor az egy dolog,dehogy nem olvastad egy versét sem az már a te döntésed,ez az ami rajtad áll.Fontos hogy tudásodat sok féle képen műveld amelyhez egy jó könyv mindig jó alap.Persze nem Friderikusz "könyvére gondolok".Ha megtalálod azt a könyvet ami érdekel az olvasás épp olyan kikapcsolódás lesz mint a film nézés.Mindazon által feltételezem hogy ha azt mondom Mona Lisa akkor tudod miről beszélek.Az emberek régen nem tudták mikor voltak a harcok,királyok uralkodását még is műveltek voltak.Ma a műveltség egy nagyon tág fogalom lett.

Nem hiszem hogy ez hátrány lenne hiszen téged is van ami jobban érdekel mint más embereket.Az vagy te,legyen az akármilyen téma abban biztos verhetetlen vagy!

2012. szept. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik egy komoly kapcsolat. Volt nekem olyan barátom, aki töriből, magyarból ász volt (én éppen elértem a 3-ast a suliban :D) és párszor leszólt engem. Néha Honfiztunk is és hízott a mája, hogy ő mindent tud.. Akkor szarul érintett, de most így belegondolva, lehet, hogy töriből király a csávó, ha az élet dolgaival kapcsolatban nulla és nem lehet vele két értelmes szót váltani...

Volt olyan pasim is, akinél én okosabb, tanultabb voltam. Nem volt köztünk ez probléma, nem emiatt lett vége :)


Mostani párom is okosabb tőlem. Úgy értve okosabb, hogy sokkal szélesebb ismeretei vannak, minden érdekli szinte és nagyon jól át is tudja adni másnak az ismereteit. Én meg csak 1-2 dologhoz értek és azt se profi szinten és elmagyarázni se tudok semmit :D És mégse szól le sose, sőt mindig próbál nekem önbizalmat adni :)


Szóval annyit mondok, hogy aki beléd köt ilyen hülyeségek miatt, az nem érdemel meg téged! :)


És ahogy nézem ezt a 4 sort, amit írtál semmi baj nincs a helyesírásoddal!!!!


23/L

2012. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!