Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés, ha összetörik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divi98 kérdése:

Milyen érzés, ha összetörik az ember szívét? :S

Figyelt kérdés
Tudom milyen érzés igazából, az érdekelne, hogy mindenki ugyan azt érzi ilyenkor?

2012. szept. 24. 20:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

S Z A R.

erre nem lehet mit mondani.Nagyon rossz kedve van az embernek,és a lelke mélyen nagyon fáj

Nem betegség amin gyógyszer segít.Ezt csak az idő csillapítja

2012. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
nem akarok emberek közé menni, mintha senkinek nem kellenék
2012. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
érzitek azt a nyomást a mellkasban? mert én érzem... remélem nem csak ilyen egyéni dolog ez, szóval más is érzi ilyenkor, hogy...?
2012. szept. 24. 20:03
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

ilyesmi érzés jah.sírnál de nem sírsz.üvöltenél,de nem üvöltesz.

Én ilyenkor lemegyek a kondiba és püfölöm a box zsákot

2012. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
már a fejemis belefájdult jaaaj:D valaki lőjön le ha megint szerelmess leszek...:S
2012. szept. 24. 20:08
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
most így gondolod,aztán újra az leszel és boldog leszel megint
2012. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
A szived eloszor le kell fagyasztani olyan homersekletre hogy szo szerint szet lehessen torni. Sajnos mar halott lennel, igy ez nem valtalana ki beloled semmiyen erzest. Azt hittem ez egyertelmu.
2012. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Jah, csak k*rva sz*r érzés, hogy ma még tök jól elvoltunk a sráccal, aztán most nézem, hogy ********-al járnak vagy nemtudom á nem is érdekelpffff:S:(
2012. szept. 24. 20:12
 9/29 A kérdező kommentje:
miguel92 lécci ne trollkodj ok?:D:S
2012. szept. 24. 20:14
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

Iszonyú fájdalmas érzés. Én pontosan emlékszem rá,amikor a drágám akiről azt hittem hogy kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba elöször eltűnt szó szerint azt hittem hogy megszakad a szívem,ok nélkül nevettem ami átcsapott zokogásba, szobatársak legnagyobb örömére, vagy például álltam a szekrény előtt és azt hittem hogy ott roppanok össze, szerintem akkor egy gyerekkori traumát éltem át újra, aztán volt olyan amikor kiselőadást tartottam, amíg ő be nem jött minden rendben volt, onnantól kezdve elsötétült a világ, elkezdtem dadogni, tanár kérdezte hogy jól vagyok-e aztán végülis be tudtam fejezni. De kellemes kis vizsgaidőszak volt,pont karácsony előtt ja és az volt benne a pláne hogy családpszichó vizsgára készültem, fincsi volt közbe szerelemről olvasni, meg volt olyan hogy anyu felhívott és csak úgy elkezdtem sírni,persze neki azt mondtam a vizsgaidőszak miatt vagyok labilis. És az a szemét amíg én miatta zokogtam ő más lányokkal röhögcsélt

tényleg igaz hogy senki nem érdemli meg a könnyeidet

2012. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!