Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy szeretem, mégsem kívánom már jóideje?

Figyelt kérdés

2 éve járok a barátommal, eddig dúlt a szerelem,halálosan szerelmesek voltunk,de 1-2 hónapja bennem megváltozott az érzés,és kb azóta nem is feküdtünk le egymással,és már az is irritál,ha simogat vagy intim helyen ér hozzám,néha még a csókja sem jó. A kinézete és a viselkedése sem tetszik már általában. Mégis imádom ölelni,nincs ennél megnyugtatóbb érzés,és nélküle nem tudom elképzelni az életemet. Viszont ez nem mehet így tovább. Ő is szenved,én is szenvedek. Amúgy elmondtam neki,hogy mit érzek (kb ugyanígy),de ő csak azt tudja rá mondani,hogy én döntök,ő még mindig borzalmasan szerelmes belém.

Most hogyan tovább? Segítsetek! Nem bírom :(

Ja,és azt tudni kell,hogy mostanában új fiúkkal ismerkedtem meg (új suli miatt),és egyikükhöz vonzódom,szóval mással működne a szex,de a barátommal már nem megy.:( Viszont komolyabb kapcsolatra nem tudnék elképzelni magam mellett mást,és nem is kell más.

19/L


2012. szept. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Rib..ckór lesz:(
2012. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kihűlt a kapcsolat, nem vagy szerelmes, csak ragaszkodó.

Bármilyen kellemetlen, lépned kell tovább, mert fiatal vagy még.

(HA én lennék a srác helyében tuti nem ezt mondanám. :D)

2012. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az te ribanc?
2012. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már egyáltalán nem szerelem. Csak ragaszkodás. Meg persze biztos benne van, hogy nem akarod megbántani a barátodat a szakítással. De szerintem véget kell vetni ennek a kapcsolatnak, mert nagyon fogsz szenvedni mellette, ha így folytatódik.

21/L

2012. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy másnak már nem fogsz kelleni, nem akarod otthagyni a biztosat a bizonytalanért. Ez nagyon gyáva hozzáállás. De nem kell aggódni, ha nincs szex, két-három hónap múlva mindketten félrek.úrtok majd, aztán lehet ordibálni meg veszekedni egymással. Nyilván jobb, mint most békésen lezárni a dolgot és továbblépni.


24/N

2012. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!