Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a normális férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális férfiak, akik komolyan veszik a nőket?

Figyelt kérdés
Hol vannak azok a normális férfiak,akik valóban komolyan veszik a nőket?És miért vertek át,ha őszinték vagyunk veletek?Ha belétek szeretünk miért hagytok ott,és miért csak arra kellünk nektek?Miért töritek össze a szívünket-lelkünket?És ha válófélben van egy nő,miért nem lehet komolyan venni?Miért nem hiszitek el,h tudunk szívből igazán egy életen át szeretni?Hol vagytok igazán rendes férfiak?
2007. okt. 27. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
SEHOL!!!!!
2007. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na jó csak ne álltalánosítsunk! Ez egy oda-vissza dolog! Ettől élet az élet zzel meg kell bírkózni nem tudsz ellene semmit tenni, amúgy meg csak keresgélni kell és találsz igazán őszinte férfit!
2007. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Én is erre keresem a választ, sajnos a saját börömön tapasztalom hogy SEHOL nincsenek.Keresgélek, találok is de egy idö után megint ehhez a kérdéshez jutok, aki normális is megbolondul.

Hogy hol vannak a normálisak?Szeretö feleségek mellett, kisgyermekeiket nevelve vagy a több éve tartó biztos kapcsolatukban.Nekünk meg marad a férgese, találd meg közöttük a kevésbé kukacosat...

Személyes tapasztalat, bocsi ha valakit megsértettem!

2007. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ezeket a kérdéseket számtalan nő felteheti magának! Én úgy érzem, hogy ezeket a kérdéseket, mintha mi, nők egyre jobban csak hajtogatnánk, túlfeszítetten keresgélünk és ítélkezünk azelőtt, hogy megismernénk a férfiakat. Senkit sem lehet szerintem kiismerni teljes egészében csak egy bizonyos szintig. Az tény, hogy "felgyorslt világban" mind a nők és mind a férfiak terén túlkínálat van. Ha nincsen egyik, jön a másik! Ez ma már könnyen megy. De vajon miért is?

Mi nők nem tehetünk erről az állapotról? Vajon, mi, nők nem tehetünk arról, hogy a férfiak egyik ágyból a másikba mászkálnak? Ki rontotta el őket? Miért nem bíznak bennünk nőkben?

Őszinteség fontos dolog, persze, de azt hiszem, hogy férfiakat is meg kellene kérdezni arról, hogy jutottak idáig? Egyre több ilyenről hallok és fogok is.Bosszantó, hogy mi, nők hagyjuk ezt csak úgy elfojni. Szerintem előbb a gyávaságuk miértjét kellene megkeresni.

2007. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendes férfiak? Nem gondolsz arra,hogyha valaki olyan olvassa ezt a kérdést, akit mondjuk egy nő offolt, akkor ugyanezt kérdezi,csak nőkkel kapcsolatban? Tanuld meg idejében felismerni ha valaki nem a te kapcsolatodhoz való, és idejében tedd ki a szűrét. Vannak rendes emberek, csak ismerd fel. Emberismeret kérdése mindez!
2007. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!