Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem vagy sem?

Figyelt kérdés

Van két fiú. Az egyiket(legyen A) jobban kedvelem, mint a másikat(ő pedig B), talán már-már szerelmes is voltam. A vonzalom mindkét fiú iránt megvan. Tudom, hogy bár A közelebb áll a szívemhez, nem lenne jó, talán tartós sem a kapcsolatunk. Alapvetően 90 km-re lakik tőlem, a munkája miatt szokott az én városomban lenni, elég érdekesen. Színészként dolgozik, valamikor egy héten három napot is itt van, van, amikor 2,5 hétig semmi. Most nyáron az évadszünet miatt pl két hónapig itt sem volt. Ezenkívül sokat utazik országon belül is, több városban dolgozik, elég messze innen. Ráadásul külföldre is szokott menni, most épp Varsóban van, de nem rég volt két hetet Ausztráliában, előtte pedig másfelet Ausztriában. Nagyon sok lány küzd érte, ő pedig eléggé magas fokon ég, kiélvezi az életet, előző kapcsolata alatt nem élt monogám életet, bár mentségére legyen szólva, hogy a barátnője sem, pedig 4 évig voltak együtt. Amikor találkozunk, mindig fáradt, szétcsúszott, nem tud teljesen a másikra figyelni, mindig elkésik, szanaszét van, egy együtt töltött fél óra alatt például 6x csörgött a telefonja, szóval gondolhatjátok milyen volt... Régebben füvezett is, sokat ivott, az előbbit elhagyta, az utóbbiból kissé visszavett. Egyszóval nem lenne valami kiegyensúlyozott, felhőtlen, talán tartós kapcsolatunk sem. A másik sráccal majdnem minden nap találkozunk, hűséges, aranyos, kedves, odafigyelő, nem rohan, figyel a másik emberre, vele el tudok képzelni normális, harmonikus, tartós kapcsolatot. Mint mondtam, mindkettőhöz vonzódom, viszont A mégis sokkal kedvesebb nekem, lehet, észrevétlenül már szeretem is. A sok ellenérv miatt viszont úgy gondoltam, el kell felejtenem, és ebben hátha tud segíteni B, lefoglalna, ilyenek, így összejöttem vele. Vonzódom hozzá, szimpatikus, remélem bele tudok szeretni. Egy hete vagyunk együtt, jó vele, vágyom a közelségére, ha nincs velem és eszembe jut, ír vagy felhív, mindig elmosolyodom. Viszont nincs az a rózsaszín köd, ami ilyenkor szokott, és A is ugyanúgy eszembe jut. Remélem, beleszeretek B-be, az A iránt érzett dolgok pedig elhalványulnak. Szerintetek jól döntöttem? Köszönöm!

20L

(A 30 éves, B pedig 27)


2012. szept. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, jól döntöttél.

Az ilyen "A típusú" férfiakkal nem érdemes kezdeni. Nem monogám, sokat utazik... Ezek nagyon nyomós ellen érvek! Én biztos hogy nem járnék ilyen férfival.

"B"-val lehet hosszútávra tervezni, meghízható, szeret téged és ott van, ha szükséged van rá. Ez mindennél fontosabb! A lényeg hogy te is szeresd őt. Ha nem vagy/nem tudsz belé szeretni, akkor viszont nem javaslom hogy vele légy. Akkor keress tovább, sok hal úszik a tengerben. ;-)

2012. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) B-vel kapcsolatban adok magamnak 1-2 hetet, hogy kialakuljanak a dolgok, elvégre rengeteg olyan párról lehet hallani, akik úgy jöttek össze, hogy valamelyik fél még nem volt szerelmes, vonzalom, szimpátia megvolt, s kialakult az idő során a szerelem is. A-t pedig megpróbálom elfelejteni, bár úgy nehéz lesz, hogy amikor itt van, összefutunk, én is színházban dolgozom, szóval... Remélem, sikerül elfelejteni, illetve szerelmes lenni B-be :) Köszi még egyszer, várok még válaszokat! :)
2012. szept. 25. 13:26
 3/4 Jumbozorzje válasza:

OFF: Hihetetlen, hogy a noknek mindig a bizonytalanabb tobb rossz tulajdonsaggal rendelkezo ferfi jon be a tipikus "rossz fiu" a megbizhato "jo fiu"-val szemben.


ON: Egyertelmuen jol dontottel.Gondold el..."osszejossz" az A-val es allandoan ketsegek kozt vergodsz, nem tudsz aludni, hivogatod-nem veszi fel, stresszes vagy egesz nap mig tavol van. A B-nek meg pontosan idot kell adnod, ha 3het-1 honap alatt nem alakul ki semmi komolyabb erzelem benned iranta, akkor kesobb sem fog (szerintem).

2012. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mi befolyásoljuk, hogy kik jönnek be sajnos. Nem az életmódja miatt áll ő hozzám közelebb, rengeteg pozitív tulajdonsága is van, de hatalmasak az ellenérvek. Amúgy én is kb. 1 hónapra gondoltam, ennyi időt adok magamnak, ha beleszeretek, nagyon jó, ha nem, akkor nem verem át, ahhoz túl rendes ember.
2012. szept. 25. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!