Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem küzdött értem? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem küzdött értem? Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy elkezdtem ismerkedni egy sráccal május közepe fele. Elhívott randizni, de nekem nem tűnt úgy, hogy annyira fontos lennék neki... Ennek ellenére találkoztam vele többször is és jól éreztem magam vele, amikor együtt voltunk. Ő elmondta, hogy szeretne velem járni, mivel mindkettőnknek ez volt az eredeti célja. Nem mondtam neki és nem is tudott arról, hogy közben egy másik fiúval is tartottam a kapcsolatot vele egy időben, de vele nem találkoztam. Emiatt nem tudtam mit mondjak a felkérésére.

A kérdésem lényege, hogy mikor megmondtam neki, hogy más is képben van, akkor nagyon ideges lett és kiborult. Megvádolt azzal, hogy csak szórakoztam vele, napokig nem akart velem beszélni és ez nekem rosszul esett. Közben a másik pasi egyre jobban akart megismerni és belementem a találkozóba és hamar belezúgtam.

Jól döntöttem, hogy azt a fiút választottam, aki küzdött értem végig? Az első fiút is megszerettem, volt is köztünk "ez-az". Azóta egyáltalán nem is keresett.


Egy 21 éves lány.


2012. júl. 10. 21:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Azt kell választani, amelyik jobban tetszik, amelyikhez jobban vonzódsz, amelyikkel jobban eltudsz képzelni egy kapcsolatot.

Nem azt, amelyik kitartóbb... Téged se az eszedért szeretnek.

2012. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

ezt neked kell tudnod. Ennél bölcsebb választ nem igazán fogsz kapni.


22/L

2012. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Mindkettejükhöz ugyanúgy vonzódtam és nem tudtam választani. Több, mint 1 hétig gondolkodtam rajta. :/

Úgy érzem, hogy a másodiknak fontos vagyok.

2012. júl. 10. 21:45
 4/25 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem kellett volna egyszerre kettővel kavarni...jó tudom ez még nem volt elkötelezettség egyik fiú iránt sem, de nekem is rosszul esne ha a kiszemeltem közölné hogy mellettemmással is randizik, és nem tud választani. Gondolj bele fordítva, hogy veled csinálják ezt...

De ha te úgy érzed a másikat jobban szereted, akkor jól döntötél.

2012. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Csegi89 ***** válasza:
Miközben találkoztál vele, mással is kavartál. Szerintem érthető, hogy felcsesződött.
2012. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Jó, de afelől még küzdhetett volna értem, ha igazán komolyan gondolja...

Arra akit választottam, csak barátként tekintettem.

2012. júl. 10. 21:52
 7/25 anonim ***** válasza:
Felháborodása teljesen jogos volt...én még az asztalt is rád borítottam volna :)
2012. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát én is eltűntem volna az életedből ha randizok veled, eljutok odáig, hogy élőben is szimpi vagy erre közlöd hogy mellékvágányon van más is. Már bocs de egy "kapcsolat" legelején nem alakul ki olyan szintű szerelem hogy leálljon küzdeni érted. Ő csak megkímélt a választástól, mert nem kell neki olyan nő aki nem azt csinálja hogy eldönti egyről hogy kell e vagy nem, hanem két vasat tart a tűzbe és összehasonlítgat...
2012. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Mindkettejükhöz ugyanúgy vonzódtam és nem tudtam választani. Több, mint 1 hétig gondolkodtam rajta. :/

Úgy érzem, hogy a másodiknak fontos vagyok."


"Jó, de afelől még küzdhetett volna értem, ha igazán komolyan gondolja...

Arra akit választottam, csak barátként tekintettem."


Csak én látok erős ellentmondást a két válaszod között? Azt hiszem jobban járt az első srác, hogy nem őt választottad...

2012. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Csegi89 ***** válasza:
'Küzdhetett volna, ha tényleg komolyan gondolja...' szerintem ő meg azt gondolta, hogy nem kavartál volna mással is ha vele tényleg komolyan gondoltad volna...
2012. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!