Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan ember mint edward cullen?

Figyelt kérdés
NEM azért mert vámpír. nem is a külső. A belső. Minden fiú utálja mert ő csak egy bu*i vámpír meg csillog. FIÚK: " Nem veszitek észre hogy nem Robert pattinsonra vágyunk hanem egy kedves udvarias emberre ? Nem veszitek észre hogy ti is lehetnétek a mi "hősünk" ? miért nem veszitek észre a lényeget? :) szeretnék értelmes beszélgetést hallgatni nem edward oltását nem a személy a lényeg ... a viselkedés

2012. szept. 14. 18:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. De ez a kérdés szerintem összetettebb. Mert ahogy figyeltem az Alkonyatokat, igazából a szereplők személyiségéről nem sokat tudtunk meg (szerintem). Tehát nem mutattak olyan beszélgetéseket, ahol kiderült volna, melyikük hogy gondolkodik, mit gondol a világról.
2012. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Az udvarias pasikat kis unalmas nyálgépnek tartják a csajok.A nők a rossz fiúkra buknak......
2012. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

én full ilyen vagyok.. és mindig csak barátként néznek rám.. hát elmehettek a francba lányok

üdvözlettel:

egy rendes... kedves.. udvarias srác

17/F

2012. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. A nők aztszeretik ha alázzák öket és megcsalják és sajna én nem ilyen pasi vok:(::)))
2012. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ki az az edward cullen?
2012. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Mókusgyilkos ***** válasza:
61%

a viselkedés:

belopózik a csaj szobájába.

elveszi a dolgait.

a tudta nélkül ott van mikor alszik.

20 percenként rámászik már már a bugyijában van majd vissza táncol.

neki löki 1 falnak.

otthagyja a fszba mert ő meg akar dögleni.

nem 1x veszélynek teszi ki.

ő is kb 1 16 éves lány érzelmi és értelmi szintjén áll.

a dialógusai vmi förtelmesek.

és valamiért mindig a távolba néz.

képtelen a mimikára.

stb stb.


tényleg kívánatos nem de ?:D

2012. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
a könyvben kissé részletesebb :) Sok lány nem :/ de a fiúk tahók és csak menőznek. és a mai divattól sokan úgy néznek ki mint a díszbuz*k . Vannak normális csajok akik kedves fiúkra vágynak , de nem találnak. (Én például "szép " vagyok sok fiú odajön az én vagyok az isten és jobb nálad dumával" de elküldöm őket. ezért írtam ezt ki mert úgy érzem ez a világ már nem nekem való:/ :) )
2012. szept. 14. 19:03
 8/30 A kérdező kommentje:
hmmm igen pontosan ez amit gondoltam hogy írni fognak. kérlek maradjunk a témánál és ha valaki annyira szidni akarja írjon üzenetet és ne itt :)
2012. szept. 14. 19:05
 9/30 A kérdező kommentje:
egyébként lányok is írhatnak véleményt. kérlek írjátok oda hogy hány évesek és milyen neműek vagytok . Az hasznos :))
2012. szept. 14. 19:07
 10/30 Mókusgyilkos ***** válasza:

akkor megharaplak és meg van oldva.. XD


a twilight 1 romantikus regény akart lenni ennek alapkövetelménye h minél kevesebb személyiség jegyet húzzanak a főhősökre h az olvasó bele tudja képzelni magát a szerepbe és az ő férfi ideálját. objektíven nézve Edward 1 ön és közveszélyes idióta XD aki am úgy néz ki mint 1 díszb*zi.

2012. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!