Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szakítanátok a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítanátok a pasitokkal, ha kiderülne róla, hogy extrém láb féthise és ballbusting (tökön rúgás) féthis van?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat várok!

Ha feltételezzük, hogy a srác a való életben teljesen normális, jó képű, kedves, okos stb... Ezt az aberrációt leszámítva. Hogy a női láb/harisnya/cipő imádat és a tökön rúgás nélkül nem bír vagy csak nagyon nehezen tud felizgulni.


Nem könnyű erről írnom, de őszintén,normálisan kérdeztem. Legyetek szívesek őszintén,normálisan válaszolni.

A kegyetlen valóság érdekelne! Kort is kérnék.

Köszönöm!

24/F


2012. szept. 25. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"Oh, igen, Öklözd! Öklözd!" Nehéz elképzelnem.
2012. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadnám, ha ő is elfogadná az én hülyeségeimet:) a tökönrúgás kissé fura, de legalább kiadnám magamból a stresszt:))

21/L

2012. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát ha neked nincsenek domina hajlamaid, akkor nem hiszem hogy van a szexben közös nevező...
2012. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát ha neked nincsenek domina hajlamaid, akkor nem hiszem hogy van a szexben közös nevező... 30F
2012. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mert képtelen vagyok belegondolni magam ilyen szituba. Lehet, hogy nem utasítanám el zsinórból és kipróbálnám, egy darabig bírnám, de szerintem max. pár hónap és besokallnék ettől..


23/L

2012. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, nem azért mert undorítónak tartom. Hanem azért mert a szex két emberen áll, és csak akkor működik ha az adott "program" mindkét félt felizgatja. Hát engem nem nagyon izgatna fel az hogy tökönrúgjam a saját barátomat. Keressen olyat, akinek hasonló vágyai vannak, és Te is.
2012. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Igen, szakítanék. Nem kérdés. A beteg, aberrált férfiak ne szaporodjanak és örökítsék tovább a beteg génjeiket.

Kéne a francnak egy ilyen bolond!


(...Azért nem volt olyan hülyeség az a Tajgetoszról dobálózás...)

2012. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnek még örülnék is. Másodikban viszont nem tudnám ezek szerint kielégíteni
2012. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lábimádat aranyos, a tökönrúgás viszont gáz, ilyen pasit nem tudnék komolyan venni.
2012. szept. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi kedves, hiteles (és kevésbé kedves, hiteles) válaszait!


Mind 1, ha emiatt vissza utasítanak akkor már lesz@rom.

Szerintem az a legnagyobb a aberrált aki teljesen nem aberrált nem csak szexuálisan hanem semmilyen téren...

Úgy is ismerek dominákat akik ingyen vállalják az ilyesmit...

2012. szept. 25. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!