Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Balatonban szex, próbáltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balatonban szex, próbáltátok már? További extrém helyek?

Figyelt kérdés

:D :D Milyen extrém helyeken csináltátok már a pároddal? :)

Jövőhéten nyaralás... valami izgalmasat és emlékezetest kéne alkotni. :D


2012. aug. 22. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
a lehető legjobb hely a balaton... Ott kakilnak pisilnek bele tőled 30 mre.hát ha ehhez van gusztusod
2012. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
elozo, pont ezt akartam irni, gondolom ettol "extreme" :D
2012. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsi az offért, de a balatonban vigyázzatok a fertőzéssel, mert ott könnyen elkaphattok bármit. az egy koszlé, szerintem nem jó ötlet.
2012. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
40%

Persze hogy próbáltuk nagyon imádtam csak az a baj rengetegen voltak és nem tudtam sikítozni!

Ahol megkívánjátok egymást ott csináljátok!Parton pl. este nagyon jó!

2012. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért voltam kíváncsi arra,hogy valaki csinálta-e már ott. Pont a higiénia miatt. Valakinek lett-e baja. Egyik ismerős tanácsolta,hogy hűűű hát a Balaton... De hát na... :)

+ ezért is érdekel többi extrém hely. :)

Voltunk már együtt autóban, strand öltözőben, fürdőszobában na meg szoba...

2012. aug. 22. 15:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Teve utca, rendőrpalota előtt.
2012. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy dugjatok inkább vízibiciklin, csak tekerjetek be a parttól messzire, vagy a tihanyi réven. Mindenkinek emlékezetes lenne, főleg a német nyugdíjasoknak. Jövőre is tuti jönnek.
2012. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Menjetek inkább felső-ausztriai vízesésekhez és kenuval lefele menet dugjatok, akkor mindketten fogtok olyat sikítozni és olyan élmény lesz, hogy a közeli barnamedvék is összeszarják magukat ijedtükben. :)
2012. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
látom már sokan megelőztek :P Balatonban ne csináljátok, gusztustalan az egész, bár láttam nem mindenki ilyen igényes. ott csináljátok ahol jól esik! de a lényeg inkább hogy szex legyen, ne 'dugás'.
2012. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Strand WC... Természetesen bezártuk rendesen, és állva volt... Balatonba tényleg ne, nagyon veszélyes. Amúgy miért nem jó nektek az ágy? Ott nem izgalmas?xD De konkrétan szexelni mi általában nem szoktunk ilyen nyilvános helyen, inkább csak egy kis szórakozás, azt is úgy, hogy még véletlenül se lásson meg minket senki.
2012. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!