Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasi és szép nő?

Figyelt kérdés
Egy tök átlagos pasi, megtiszteltetésnek veszi ha egy szép nő próbálkozik nála, vagy inkább azon jár az agya hogy ááh, mekkora kan hogy egy jó nő akar vele lenni?
2012. szept. 25. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Azon járt az eszem, hogy ez még álomnak is túl szép, valami nem stimmel. Nem is stimmelt, puffantam.


Magyarul: kisebbségi komplexusom volt mellette, amíg velem volt.

2012. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ahelyett, hogy örültél volna! :D
2012. szept. 25. 15:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az a tapasztalatom, hogy a srác zavarba jön, és nem mer lépni, mert az jár a fejében, hogy ááhh...úgy se jöhet össze..túl jó hozzám.
2012. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De ezzel csak elbasszátok :D
2012. szept. 25. 15:46
 5/16 anonim ***** válasza:
#2: Örültem neki, meg a fellegekben jártam. De tudtam, hogy ott fog hagyni az első adandó alkalommal egy jobbért.
2012. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A szépség kevés ahhoz, hogy jó nő legyen, ehhez belső tulajdonságok és spirituális fejlettség szükséges. Attól, hogy egy nő szép azért nem fogom tisztelni, nem az ő érdeme. Ha viszont ezt a saját érdemének tekinti és még leereszkedő is akkor hamar lemorzsolódik
2012. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Nem ezt kérdeztem :D
2012. szept. 25. 15:48
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazság, amit mondasz utolsó de nem ez a kérdésem :D
2012. szept. 25. 15:49
 9/16 anonim ***** válasza:

én örülnék neki,mert ha megismer és számitanak a belső értékek a nőnek akkor már belém is zúghat és kisebb az esélye hogy ott hagy valakiért:)

csak az a baj hogy egy jó nő nem foglalkozik átlag vagy gyengébb kinézetű pasival:D

2012. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sosem vettem még megtiszteltetésnek ilyen helyzetet.

Én a magam részéről mindig is tiszteltem a nőket, de sosem éreztem, hogy bárki is többet érne, több tiszteletet érdemelne, csak mert külsőre jobban néz ki az átlagnál.

Meg aztán mi a szép? Lehet, hogy számomra a legszebb nő épp olyan, aki más szerint csak átlagos.

22/f

2012. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!