Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag pasi és szép nő?

Figyelt kérdés
Egy tök átlagos pasi, megtiszteltetésnek veszi ha egy szép nő próbálkozik nála, vagy inkább azon jár az agya hogy ááh, mekkora kan hogy egy jó nő akar vele lenni?
2012. szept. 25. 15:40
1 2
 11/16 Diavolino44 ***** válasza:

Ha tulsagosan szep a lany, az gyanus. Mert siman kaphat jobbat is, pedig az atlag fole helyezem magam kicsivel. Nekem eddig olyan baratnoim voltak akik szepek voltak de nem tetszettek azert mindenkinek.

Amugy azzal, h mar kezdet kezdetetol ugy allsz hozza, hogy ez egy atlag pasi , szerintem inkabb hagyd, a srac jobbat erdemel nalad!

2012. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne gyanús? Ha idegenek egymásnak nem tudhatja a nő hogy van kocsi, meg lakás... ha csak nem forgatja a BMW kulcást az ipse az ujján...
2012. szept. 25. 16:50
 13/16 anonim ***** válasza:
gondolom fürkészed is a kulcs csomókat:D
2012. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Fürkészte a halál :D
2012. szept. 25. 17:09
 15/16 anonim ***** válasza:
persze,gondolom...:D
2012. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Diavolino44 ***** válasza:

Nem tudom ezt megmagyarazni neked, de nem feltetlen gondoltam a penzugyi hatterere, |(bar neked egybol ez volt az elso). Szerintem ezt erzi az ember, h a parom ennel jobbat is el tudna erni.

Azt vettem eszre,h azok a kapcsolatok mukodnek a legjobban ahol a ket fel hasonlo, pl atlagos lany + atlagos pasi, szep lany + nem jokepu de gazdag pasi.

2012. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!