Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi köt össze minket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már 3 éves krunk óta ismerjük egymást. Akkor- oviban - mindig együtt játszottunk, szinte minden nap. Amikor suliba kerültünk egy kcsit eltávolodtunk egymástól, de középiskolában ujra "felfedeztük" egymást. Akkor sokat beszélgettünk, de csak baárti szinten, nekem eszembe se jutott, hogy legyen valami köztünk. Nekem később lett egy komoly kapcsolatom, de a sráccal eközben is sokat találkoztunk, és csókolóztunk is. Ezt elmodtam a barátomnak, aki nehezen de megbocsátott.

Ezek után továbbra is találkozgattunk titokban, közben nekem is megvolt a barátom, neki is volt barátnője. Mégis mindig egymásra találunk, ha nem én akkor ő keres.


Ilyen veletek történt, mi lehet ez?


2012. szept. 25. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Dugjatok egyet lehet hogy lesz még belőle valami.
2012. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vonzódtok egymáshoz, de féltek feladni a több éves barátságotokat, és ezért nem akarjátok magatoknak sem bevallani ezt. Ami abból a szempontból rossz, hogy így négy ember kapcsolatát teszitek tönkre.
2012. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gyakori Ferenc ***** válasza:
igen, egyet értek a #2-al. több mint valószínű, hogy vonzódtok egymáshoz. szerintem beszéljétek meg a dolgot, hogy milenne ha összejönnétek. egy próbát tuti megér. sima barátok közt szóba se jön a csók, ti talán egymásnak vagytok teremtve :) hajrá fiatalok!
2012. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!