Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem össze fognak hasonlí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem össze fognak hasonlítgatni minket. Mit tegyek ez ellen és hogyan bizonyítsam be, hogy én is JÓ vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal, a közös haverunkkal és a barátnőjével megyünk nyaralni. Még nem most lesz, de már előre látom, hogy össze fognak minket hasonlítgatni. Pl.: miért nem én főzök (nem tudok főzni és ez szerintük a világ legnagyobb hibája), a másik lány sokkal barnább mint én (én nagyon fehérbőrű vagyok), jobban táncol, jobban néz ki... Most mit csináljak? Nem tudom majd elviselni ezt majdnem 1 héten keresztül... Hogyan mutassak rá a többiek előtt, hogy nekem is vannak jó tulajdonságaim? Vagy esetleg ha beszólogatnak, miket reagáljak? A másik lány 1 évvel fiatalabb, mi 18 évesek vagyunk.
2011. júl. 11. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire utálatosak veled akkor miért akarsz mindennek ellenére is bevágódni náluk?
2011. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy agyrém tőled, vagy erre valóban van esély, mert ismered őket?
2011. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már miét hasonlítgatnának össze? A barátod nem szeret? A barátod tudja, hogy nem tudsz főzni. És? 18 éves vagy. A másik lány tud főzni? És? Örüljetek neki, mert akkor lesz főtt kaja. Belső tulajdonság? A barátod nem ismer? A közös barátotok nem ismer? Az belső tulajdonság, hogy a másik lány szép és barnább?


Egyszerűen nem értem a kérdést. Kérlek válaszolj már ezekre.

2011. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátodon kívül nem kell senkinek bizonyítanod. Érte mondjuk igazán megteheted, hogy főzöl néha, de ha összehasonlítgat a másik lánnyal külső tulajdonságokat tekintve, akkor simán mondd meg neki, hogy ne csinálja, mert nem fair, és neked rosszul esik. De szerintem ha szeret akkor nem fog ilyet tenni. Az meg nem normális, hogy a másik srác véleménye is érdekel... az lenne a gáz, ha ő nem a saját barátnőjét látná jobb csajnak...
2011. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sztem ne menj el, ha már most ennyire parázol. Fogd a barátodat és vidd el csak őt valahova.

Nem is a fiúktól, az összehasonlítgatásoktól, hanem a csajtól félsz.

A fiúk mindig összehasonlítják a csajokat, ezzel tök felesleges törődnöd, elkerülni sehogyan sem lehet.

Ha jobb akarsz lenni, mint a másik, vesd be magad a fiúdnál istenigazából. De csak ha kettesben vagytok. A nyílt színen ne rivalizálj.

Ha elkápráztatod a fiúdat, akkor adott esetben meg fog védeni, ne izgulj.

Az ugratást pedig ne vedd fel.

2011. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem komolyan mondják, csak cukkolnak, de nekem akkor is rosszul esik. Amúgy is bánt, ha a külsőmet kritizálják... A két srác nagyon jó barátok, és néha már az jut eszembe, hogy az én barátom a másik lányt jobban szeretné a barátnőjének... de igaza volt a másodiknak ez csak egy agyrém...
2011. júl. 11. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Az úri réteg színe a fehér, a szolgaságé a barna. Ő fog főzni. A történelem mit sem változott. :D
2011. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne komplikáld túl a dolgot. Ha más nem, hát mosogass el.

Egyébként a főzés nem nagy dolog, csak sokan nem mernek neki állni. Össze öntesz néhány dolgot és kész is. Pofon egyszerű, csak akarni kell :))

Én 14 évesen odaálltam a konyhába és kiküldtem anyukámat, hogy én márpedig palacsintát akarok keverni és sütni. Az első a kutyáé lett, de azóta csak én sütöm a palacsintát itthon :))

Sok sikert!


19/L

2011. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, akkor sztem mondd meg a barátodnak, hogy tudod, hogy nem gondolják komolyan, és te reagálod talán túl a dolgokat, de ez neked nem esik jól, és nem tesz jót az önbizalmadnak. Ha szeret, akkor ezt megérti, és elfogadja.
2012. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!