Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ideális elkezdeni járni valakivel?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

ez nem igazán kor függő.

Hanem az,hogyan fogja fel az illető.

Személyiségileg kell érettnek lenni hozzá.

Szerintem.Másoknak más a véleménye

2012. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Sztem 9-10 éves kor az ideális.
2012. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem 9 évesen volt barátnőm.
2012. szept. 25. 18:09
 4/7 ediZeJ ***** válasza:
83%
Őszintén? Ha még általános iskolába jár az illető addig foglalkozzon csak a tanulással... Utána majd ráér mással is foglalkozni. 20/F
2012. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
hát figyi én most vok 12 és van csajom ! én öt imádom vele álmodok mindig rá gondolok!! hány éves vagy mert szentem ha érettnek érzed magad és van egy ojan (lány/fiu) aki télleg nagyon tetszik hajrá
2012. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még a középsuliig.

Akik általánosban már járnak, abból mennyit tudsz, akik együtt is maradtak minimum egy évig? Én egyetlen egyet is merek csak ilyet. Kivételes.

Még nem vagy arra érett, hogy legyen barátod, barátnőd, ha még általános iskolás vagy. Én örülök, hogy vártam a középsuliig. Akkor megznem voltam elég érett. Most lehet, hogy azt hiszed, hogy az vagy. Én is azt hittem, de erre csak utólag jöttem rá

2012. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Attól függ sztem. Bár igaz h nem tartom j dolognak h általános iskolás korodban már kapcsolatban legyél vkivel. Sztem egy minimum 16 évet el kell érned mert akkor legalább már kezdesz felnőni. Előtte még általában csak dicsekvésből és "menőségből járnak leginkább. amúgy is minden rossz kapcsolat kiszakít egy darabot a lelkedből. Bocsánat ha ezzel a válasszal megbántok vkit, de ez a véleményem.
2012. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!