Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek féltékeny? olyanra aki úgyis összejön akárkivel

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 19:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Akkor tessék tovább lépni, neked is van saját életed, elé dobhatod de ha neki nem kell.. Akkor minek is?
2012. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ja értem.:) Hát ez ilyen, gondolom nem hitegetett, legalábbis nem így veszem ki. Nagyon egyszerű, szakítsd meg vele ezt a fajta kapcsolatot, és keress egy állandó partnert, mert ő nem szeret, szóval inkább engedd el. jobban jársz.
2012. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet én siettem el...csak nem értem hogy lehet valaki ilyen hogy állandóan össze vissza szexel

nem találkoztunk 3 hétig, persze sunyiba összejött vkivel...a többit nem sorolom, és leeht nemcsak ezzel a csajjal, biztos valami szép példány lehetett...kb most is valakivel, megörülök:(

2012. szept. 25. 19:40
 14/26 A kérdező kommentje:
Vannak sokan akik érdeklődnek, de nem nagyon érdekelnek
2012. szept. 25. 19:41
 15/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj már, de milyen alapod van ezt felróni neki? Házasok vagytok, vagy megígérte h szeretni fog vagy mégis mi a bajod???
2012. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát három heten keresztül már akkor is irt mikor nem kellett volna, egyfolytában hogy velem akar szexelni...meg a többi, meg igérgetett is...kérdezte régebben hogy járnék e vele, meg párszor elmondta hogy komolyat is megpróbálná, meg csináljunk majd programokat, ha felköltözök...erre meg hirtelen ő nem akar kapcsoaltot, dögölne meg mindegyik lánykával akikkel lesz vagy volt
2012. szept. 25. 19:44
 17/26 anonim ***** válasza:
Persze, mert szereted. Ezért kell eltávolodnod tőle, hogy lehessen egy normális kapcsolatod. De ezt neked kell akarni.
2012. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Dögölne meg veled együtt? Édes..

Ennyire tartod magad, h egy ilyen után vágyakozz? Tudom, h bele vagy zúgva mint rom, de azért ezt gondold át, ez az ajánlatom.

2012. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy egyesek hogy tudnak ilyenekkel összefeküdni...Hová fajul ez a világ.

Egyértelműen csak megakart dugni.

Szerintem kellj fel porold le magad a srácnak adj egy roh@dt nagy pofont és ne sajnáltasd magad hanem egyszerúen ne feküdlj le az első ilyen marhával.

Ja és szerintem az érdeklődők között biztos találsz jobbat.De ebből hogy egy ilyennel összejöttél azt veszem ki hogy csak a szépfiúk jönnek be...

2012. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nem velem együtt..azokkal akiket lefektet

nem hinném nem szeretem, de ha taliztunk volna élőben hamar megtörtént volna az a baj

pedig nem tetszik az öltözködése, és nem valami intellektuális nem is érzelemgazdag, sőt buta is kicsit

nem értem magam...szerintem csak az Egómat zavarja az egész,nem az van amit én akarok, vagy szeretek szenvedni, de nagyon zavar hogy lesz másiokkal, akik csinosak szerinte...:(((((

2012. szept. 25. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!