Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm akivel nagyon régóta akartam járni és összejöttünk, de titokban. Nem is fogja fel járásnak csak barátságnak és érzem hogy elfogom veszíteni de nem akarom. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:

ez még ide kapcsolódó csak nem fért ki.

most szakított a barátjával összejöttünk és azt mondta az eggyik barátnőjének hogy járna velem meg minden de neki most nem kell senki?! nem értem mi akar

2012. szept. 25. 21:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy most akkor összejöttetek vagy nem? Milyen az a titokban neked? Hogy te úgy gondolod, ő meg nem is tud róla? Mert én ugyanígy vagyok Brad Pittel..Érzem, hogy el fogom veszíteni..
2012. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi azhogy titokban?
2012. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szóval... úgy fogja fel mint egy barátságot de több van köztünk.

A titokban az azt jelenti hogy nagyon kevesen tudják hogy "együtt vagyunk" és egyenlőre nem is akarja hogy több legyen mert még most szakított a barátjával.

mikor együtt volt a barátjával mi már akkoris együtt voltunk 1-hétig csak aztán szüneteltettük míg nem szakít a bartjával.

nagyon bonyolult a dolog...

18-évesek vagyunk

2012. szept. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!