Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Most mondta egy lányismerősöm hogy cask azért nem járna velem, mert nem szoktam bulizni, nem piálok és nem "arcoskodom" a cuccaimmal,sosem vagyok agresszív, vele sem veszekszem és mindig megbeszélném a dolgokat és ezért nem vagyok elég rosszfiú neki... Szerintem meg akkor menjen a p*csába az összes nővel együtt aki élvezi egy nagyszájú balf*sz társaságát és sírjon a normális pasi után. Bocs, ki kellett adnom( neki is megmondtam) ;)


22/F


2012. szept. 25. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
jól tetted!!
2012. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lanyok. Jol tetted, hogy elhajtottad a verbe...
2012. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Felháborító...!!
2012. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy normális és épeszű lány pont ilyen pasira vágyik. :)

Dehogy kell. Egy normális nőnek normális pasi kell, nem egy idegroncs.


/L.

2012. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek Debrecen környékén.. :S
2012. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazad is van... menjenek az ilyenek a francba, aztán mikor koppannak meg sírhatnak, hogy hol vannak a rendes fiúk.


Bárcsak én találnék egy olyat aki nem "buli, pia, haverok" típusú...

21L

2012. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is "rosszfiú" párom van, ha a bulizós, piálós, arcoskodó személyt annak hívjuk (bár nem agresszív) és vitázunk is sokat éppen azért, mert én nem ilyen vagyok, viszont hidd el, hogy nem a partiarc énjébe szerettem bele és ha szeretem, akkor elfogadom olyannak, amilyen, szimplán én érzem magamat annyira érettnek, hogy igyekszek terelgetni, hogy oké bulizzon, de tegye azt úgy, hogy másnap teszi a kötelezettségeit emellett... Szerencsére eddig beváltak a módszereim, bár Ebből vannak hatalmas vitáink. :) A lényeg, hogy NEM, nekem nem ez kell, hanem a párom, de mivel bizonyos értelemben ő is ilyen, ezért elfogadom és nem fogom ezért kidobni. Sosem alázna meg és amíg ez így van, addig nyugodt a lelkem, majd egyszer benő a feje lágya.

Aki meg eltűri a párjától, hogy agresszívan, lekezelően, taplón viselkedjen vele, hát annak kedves egészségére... 22/L

2012. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
most komolyan mér nem vágtad pofán
2012. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki bulizik, nem feltétlen rosszabb ember nálad. De olyan párt kell találni,akivel hasonló az érdeklődési körötök. Ezzel a lánnyal nyilván nem volt az, szóval örülj, hogy megszabadultál tőle, és válassz hozzád illőt.
2012. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó a lényeget nem láttad ki...szóval az a normális ha valaki agresszív és veszekszik, megbeszélés helyett...

Az ilyen nő? Vagy a nők élvezik a fenyegetőzést? Nem hiszem.

2012. szept. 26. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!