Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fanatikus rajongót hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanatikus rajongót hogyan koptassak le?

Figyelt kérdés

A történetem nem az oviban játszódik, hanem az egyetemen. 24 éves lány vagyok, a fanatikus rajongóm kb 26-27.... nem tudom, mert személyesen nem ismerem.


Van az osztályunknak egy facebook csoportja, oda szoktunk írogatni sulival kapcsolatban

Első évben azt vettem észre hogy kiszúrt valaki facebook-on és akármit írok az a gyerek bunkó, cinikus hozzászólásokat fűz az én hozzászólásaimhoz, kiírásaimhoz, amihez konkrétan köze sincs. Már ott tartunk, hogy képeket készít rólam, a profilképeimet használja fel és mindenféle ciki képeket készít ez által. Regisztrálja magát kamu profilokkal és zaklat hogy a rajongóm...


Tudom ki ez, de mit gondoltok, van értelme elbeszélgetni vele, vagy vonuljak be a suliba a MMA-s, box-os haverjaimmal és beszéljenek ők vele?


A másik hogy élőben nem mer se köszönni se hozzám szólni se rám nézni, sunnyogva oson el mellettem. 1,5 éve tart ez az egész de pl 2 hete tudtam csak meg hogy én ezzel egy osztályba járok és hogy kicsoda....Élőben egy gyáva nyúl, face-en meg felveszi a bunkó álarcot.


Van barátnője, a csajnak kezdetben írtam is hogy a barátja nem hagy békén. Akkor leállt a csávó. De most kamu profilokat készít, hogy ne bukjon le. de a stílusából tudom hogy ki az....


Mit tegyek? ez már tiszta dedó.



2012. szept. 26. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erre valóban csupán az az orvosság, ha egy kicsit megkóstoltattatod vele az anyaföldet, csak arra vigyázz, hogy ki ne derüljön, mert idõ elött fogsz kényszerülni az egyetemi tanulmányaidat.


Ezt tanácsolom, egyébként meg tegyél belátásod szerint, hiszen mind ez veled történik...

2012. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát ez az, tudom hogy egy kiadós verés jót tenne neki, de nem akarok én bajba kerülni. Éppen ezért most fontolgatom hogy verés nélkül beszélgetek el vele, és a haverjaim.


De arra is gondoltam hogy hagyom.... vagy megint ráírjak a csajára? nem tudom.

2012. szept. 26. 07:45
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Én is hasonló helyzetben vagyok, a gyerek mindenkinek elmondja, hogy mennyire utál, még a szembe is ezt mondja, de közben rajong értem... (Nem részletezem.) A netes beszélgetéseink semmit sem érnek. Élőben kell vele beszélned, esetleg megfélemlíteni.
2012. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg először te beszélni, aztán ha utána sem használ vidd a haverjaidat is(de ne verjétek meg!), csak lássa, hogy komolyan gondolod a dolgot, aztán ha utána sem hagyja abba, akkor döngölhetitek.
2012. szept. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem kéne azért a haverjaidat magaddal vinni, hogy szétveresd. Az is gáz, hogy 1,5 éve jöttél rá, hogy van egy osztálytársad-.- Élőben gyáva nyúl, te meg 24 éves létedre nem tudod elintézni normálisan a dolgot. Barátnőjével beszélsz miközben a sráccal kellene! Amúgy összeillesz vele, mert ebben egyformák vagytok;) Gyáva nyúlak... Menj a mama boxosokhoz, ha annyi eszed van:)
2012. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélni a csávóval egyáltalán szemtől szembe? Menj oda hozzá, és olvass be neki. Ha nem működik, akkor esetleg jöhetnek a haverok. Ne legyél már szerencsétlen, egy ilyen beszari figurára nem lehet nehéz ráijeszteni...
2012. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hahahahhaha ez nagyon beteg :DDD Ennyire jó csaj vagy ?:D

Amúgy bezártak az elmegyógyok és most szabadon vannak akik amúgy bezárva lennének .Menj oda a kungfus haverjaiddal :D vagy kikkel és vegyél még egy paprika sprayt fújld le a gyereket oszt veresd meg :DDDDD Vagy beszélgessetek el vele hogy mi is ez az agyérgörcs nála.... De amúgy mindenképp beszélgess vele te,de azért a sarkon meg legyenek a kungfusok készenlétbe :D ha úgy tartod csettintesz nekik oszt dirr darr :DDDD Amúgy nagyon gáz az ilyen :( :( .de jót nevettem :DDDD

2012. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Beszélni már nem egyszer próbáltam, dee mint már mondtam vagy elsunnyogott és a másik meg hogy egyetemen sokszor 100-200an vagyunk egy osztályban. Ez nem gimi. Flsőbb évesek közül néha bejár egy két óránkra, amit eddig nem sikerült teljesítenie, de sokan van hogy hetekig nem jönnek mert lógnak. Így simán elkerültem őt 1,5 évig. ebben a félévben van két közös óránk, úgy sikerült megismernem. Ma odamentem hozzá, közölte hogy nem akar beszélni, én meg közöltem hogy már pedig fogunk. Nem tudom mi haszna volt de eléggé meg volt rémülve azzal hogy odamentem.
2012. szept. 26. 17:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2012. szept. 26. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam egyetemre, hidd el, meg lehet találni valakit akkor is, ha nem jársz egy órára vele. És ha tényleg ilyen gyáva, állj csak elé nyugodtan, és fennhangon, legalább 20 ember füle hallatára vond felelősségre, hogy "minek is irkálsz nekem mindenféle ocsmányságot a Facebookon, öcsi?" Úgy, olyan hangerővel és hanghordozással, hogy a lehető legmegalázóbb legyen. Nekem egy ilyen eset biztos elvenné a kedvemet még attól is, hogy ki merjek menni az utcára.:)
2012. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!