Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DaaaS kérdése:

Mit tegyek nem kezdek el tudni igazodni a baratnomon?

Figyelt kérdés
egy nap jol lehet beszelni vele ,masnap meg fel se veszi a telefont s ha felveszi leordit, s ha kerdem van valami baja velem azt mondja nincsen semmi , s nem veszi fel a telefon stb stb s ha felveszi leordit es lerakja.
2012. szept. 26. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hülye...
2012. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
megbantottam 4-5 napja de megbeszeltuk a dolgokat azota igy viselkedik, leht h csak vissza akar szivatni?
2012. szept. 26. 15:54
 3/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?? amm lehet hogy direkt csinálja bár én is nő vagyok nem értem ezt a viselkedést
2012. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt nekem is hasonló stílusú barátnőm... Illetve kettő is, de az egyik csak flört volt. Hát ez a tipikus hiszti és szeszélyesség keveréke! Utálom a nőknél. Kérdeztem én is, hogy velem van a baja, azt mondja nem, aztán beszéljük meg, nem akar róla beszélni, de közben úgy viselkedik, mintha velem lenne a baja. Vigyázni kell az ilyenekkel.
2012. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megbantottam a baratnom,elegge utal most de tudom h szeret,most nem akar velem beszelni azt mondta h idot akar hogy atgondolja mi legyen
2012. szept. 26. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy veled így ne beszéljen, mivel te is tiszteled, ezért ezt elvárod felőle is. Ha pedig valami van, akkor beszélje meg veled, az őszinteség alapkulcs. És mondd meg neki, hogy sajnálod hogy megbántottad, és hogy neki milyen lenne, ha te nem vennéd fel a telefont, vagy leordítanád, ha felhívna.
2012. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves amúgy?
2012. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
23 vagyok es 20 a baratnom
2012. szept. 26. 17:31
 9/12 A kérdező kommentje:
az a baj h tudja h mivel tud szivatni mert mar reg egyutt vagyunk es ismer csak neki is fajt amit tolem kapott es tudja h adja visssza :(
2012. szept. 26. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor nyugi, idővel rendbe jön...:) Ha neked rossz, mondd meg neki, hogy te se fogod megbántani többet őt, de akkor ő se tegye. Kérdezd meg, hogy mit szeretne csinálni, aztán ugorjatok el valahová.
2012. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!