Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiuk mennyire szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk mennyire szeretik a szerelmes szivecskés ajándékokat? Vagy az olyat amit mindig tudni fogja hogy a barátnöjétöl kapott?

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Változó, mennyire érzékeny, romantikus alkat. De a túlzott szivecskés dolgokat egyik se szereti.
2008. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%
Ez típusfüggő. Van akinek tetszik, van akinek nem. Nekem pl jobban bejön az ha emlékeztet valami de nem szivecskés vagy ilyesmi...
2008. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Ez egyenfuggo.

A Kedvesem nem szereti es en sem.

De az exem az imadott minden hulyeseget.

Mi inkabb az olyan ajandekokat szeretjuk aminek van jelentese. Nem kifejezetten szivecskes bogre vagy plussmaci vagy eppen kulcstarto.

Az exem imadta materiazalni a dolgokat de nekem ez nagyon rossz volt.

Szerencsere hogy megtalaltam azt az embert, akive; hasonloan gondolkodunk.

2008. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

egyénfüggő, de jellemzően semennyire.

pontosabban persze, amikor megkapja örül neki. csak utána nem tud mit kezdeni vele. nem tudja hová rakni. egy fiú szobájában nincs ilyesminek hely.

2008. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát leányzó! Te ismered őt, nemde? Ha kiakadna, akkor ne add... Amugy meg a fiúk is szeretik érezni, hogy szeretik őket:) És nem kell ám szívecske ahhoz föltétlenül, hogy emlékezetes legyen, és rád gondoljon, ha látja...

Ismered, hát döntsd el...a lényeg úgy is az, hogy szívből add neki!:D

2008. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valami kis pici személyes emléknek biztos örül.Én pl csináltam egy karkötőt neki mert most utazott el,és erről eszébe jutok,örült neki nagyon,mert szeretettel csináltam,te tudod minek örül biztos vannak ilyen közös "szavaitok" vagyahogy becézed,mégjobb ha saját magad csinálsz valamit és nem veszed.
2008. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!