Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleolvastam a párom facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleolvastam a párom facebook üzeneteibe, és elolvastam a beszélgetéseit az exével - zavar amiről szó volt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezem: nem, soha életemben nem néztem még bele senki privát dolgaiba, se gépen, se telefonban, sehol. A barátoméba se szoktam, ha épp bejelentkezve marad nálam, de most amikor mellettem facebookozott megláttam, hogy kapott vmi üzit a barátnőjétől és nem hagyott nyugodni a dolog.


Amúgy nagyon megbántam... kb. 2 éve szakítottak már (2 évig voltak együtt is), de a lány még júniusban is írt neki, meg azóta is beszélgettek,ahogy láttam. Olyanokat írt a páromnak, hogy mindig ő lesz az igazi neki, a legfontosabb, bárkije is lesz, meg kérdezgette, hogy szereti-e még, meg mennyire szerette a hatalmas rózsacsokrkat, amiket szülinapjára kapott tőle...Mesélte, hogy mennyire szép volt, amikor még együtt voltak, meg hogy tudja, hogy nem szerelemből járt fel hozzá később, csak szexelni. Ezen teljesen le is döbbentem..Igaz, a barátom elég semleges volt vele már ekkortájt, de korábban nem...


Hát, furcsa volt bevallom.Én alapból érzékeny fajta vagyok (am 3 hónapja vagyunk együtt), és most meg folyton ezen rágom magam azóta, hogy vajon szeret-e engem annyira, mint a volt barátnőjét? Hogy leszek- e valaha ugyanolyan fontos neki (egyébként első igazi kapcsolata volt a lány,ahogy tudom)? Ilyen apróságokon töröm a fejem, hogy vajon az én szülinapomra is vesz-e rósát, és ha nem, azt fogjam fel úgy, hogy irántam nem érez olyan mélyen? Szép lecke volt, az biztos, hogy többé nem teszek ilyet.... de ezeket most hogy verjem ki a fejemből? Túlaggódom?


2012. szept. 26. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az a tiszta ha elmondod neki és letisztázzátok
2012. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 TOMAtm ***** válasza:

ömmm....kapásból kirúgnálak.van aki nem veszi ennyire komolyan a privát szférát,én igen.sem a telefonomat sem a leveleimet semmi személyest nem olvas más csak én.

bízzál benne h a pasid nem ilyen,és ne is mond el neki sztem.

2012. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy maradj a saját fiókodnál, és a jövőben elkerülöd az ilyen szituációkat. Amúgy meg ülj le vele és beszéljétek meg. Másként nem fog megoldódni.
2012. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg csúnya dolog, de azért nem ártana tisztázni a dolgokat, tehát hogy nem-e érez még a barátod többet az exe iránt. Vagy erre a dologra nem volt utalás az üzenetekben?

17/f

--- I <3 Cukim! ---

2012. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A többiek hülyeséget mondanak ! Annak kell a bazi nagy privát szféra akinek van mit rejtegetni vagy nem akar az orrodra kötni valamit ,mert az nem helyénvaló! Ha egy pár vagytok akkor nincs semmi kivetni való ha tudtok egymás dolgairól!Addig privátkodik amíg késő lesz a kapcsolatnak és ki ki mehet a maga dolgára!Nem látok kivetni valót abban ha a párom olvassa a leveleimet vayg éppen látom mit csinál a f.bookon.De meg kell jegyeznem nem szoktam nézni csak akkor amikor már nagyon hív ,hogy ezt látnom kell!!
2012. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

neked nem biztos h ad rózsát mert lehet nem tudja rólad h azt szereted. lehet az is h az előző barátnőjével kapcsolatban vmi története van annak h miért vett neki mindig rózsát.

am tök felesleges ezen aggódni. ha nem olvastál volna vele lehet akkor is majd később összeházasodnátok és tök boldogok lennétek, csak akkor kimaradt volna ez az aggódás :)

2012. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Engem is aggasztana...


Az első komoly kapcsolat és szerelem mindig megmarad bennünk, akkor is, ha véget ér. 2 év sok idő, szerintem még mélyen benne élnek az emlékek, és minden, ami az exével kapcsolatos. Van egy olyan mondás, hogy akiknek együtt kell lennie, azoknak a sors mindig talál módot az újrakezdéshez. Persze most nem elbizonytalanítani akarlak, de nem lehet tudni. A legjobb az lesz, ha megbeszéled vele a dolgokat, fő az őszinteség. :)

2012. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit, a barátod nem írt neki olyasmiket, mint amit a lány írt neki, nem?

Akkor nincs min aggódnod szerintem...

Egyébként meg ha ennyire zavar dolog, hozd szóba valahogy az exét, figyeld a reakcióit, amikor róla beszél, kérdezd meg szoktak-e még beszélgetni...stb, ha letagadja, az már nagyobb gáz.

Egyébként meg ne olvas bele a dolgaiba, soha!

2012. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én barátommal és exével is így kezdődött, aztán vele csalt meg. Pedig én nem szóltam róla, hogy beleolvastam, mintha semmit sem tudnék.


De a csaj nagyon nyomult, az ő szakításuk után 3 évvel is még mindig betegesen próbált minket szétszedni. Csak úgy sunyin, csajosan...


Én is úgy gondoltam, hogy túlaggódom. Többet soha az életben nem jövök össze olyannal, aki beszél az exével...

2012. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Természetes a reakciód,de szerintem ne aggódj túlzottan,mert ha a párod nem szeretne,már visszament volna ahhoz a csajhoz. Ha szeretnéd,kérdezd meg a barátodtól,hogy mi a "szitu". De szerintem nem muszáj,persze ha valamit észreveszel,gyanítasz,akkor beszéljetek róla!
2012. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!