Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne nektek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne nektek gáz, ha 1 év 1 hónap alatt még egy moziban se lettetek volna?

Figyelt kérdés
Ennyi ideje járunk és még moziban se voltunk soha. Soha nem randiztunk... nem vitt el kávézóba, fagyizóba, állatkertbe, vagy akárhová ahová az emberek el szoktak menni együtt a párjukkal... :(
2012. szept. 26. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor mit csináltok?
2012. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
semmit... otthon filmezünk
2012. szept. 26. 22:17
 3/16 anonim ***** válasza:

anyagi okai vannak?

v ilyen típus?

2012. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért ez már ciki...
2012. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi 2 év után voltunk először moziban, pedig igazán nem olyan helyen lakom, ahonnan többszáz km lenne a legközelebbi mozi... :)

Mondjuk máshová el szokott vinni, de az első fél évben kb. szó szerint sehol nem voltunk. Sz*r volt, de kibírtam. Hátha nálatok is javul majd a helyzet.

2012. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Az a gáz, hogy neked ez gáz! Ha nem lenne neked gáz, nem lenne gáz. Te teszed gázzá. Érted? Senki nem látja rajtatok, hogy hányszor voltatok és hol.
2012. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak szerintem logikus, hogy akkor van probléma, ha valaki problémázik valamin? Ha a kérdezőnek szarul esik, akkor beszélje meg a párjával, nem mindegy, hogy nekünk gáz lenne-e? Van akinek az, van akinek nem.
2012. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A mozi meglehetősen költséges szórakozás, de mi fél év alatt 2X voltunk azért... Időnként belefér...

De van az a mondás, h ha a hegy nem megy mohamedhez...

légy te mohamed, vegyél két jegyet egy filmre, ami mindkettőtöket érdekel, és lepd meg, vidd el... aztán súgd oda neki, h szeretnél néha hasonló páros programot...

ha anyagi okai vannak, akkor találj ki vmi ingyenes programot...


Én 1 évet tuti nem bírtam volna ki, bár, szerelmes se tudtam volna lenni... mivel annyira eltér az én habitusomtól... Volt egy pasim, 3 hónap alatt szakítottam vele, mert megelégeltem, h a kimozdulás mindig csak a sörözés a haverokkal a kocsmában...

2012. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem spec semennyire... nem szeretem a mozikat, kényelmetlen mind. De a többivel nem lenne bajom, bár a kávézó se nagyon vonz.

24/F

2012. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi az elején randizgatunk, moziba nem vitt el, mert a városban akkor épp az az egy se müködött. De kávézokba igen, meg rengeteget sétáltunk. Igy most, hogy már több mint 4 éve együtt vagyunk, nem az számit, hogy el visz-e moziba, ha nem hogy vele legyek. Mi nála vagy nálam filmezünk.
2012. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!