Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is ilyen nehéz volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ilyen nehéz volt az első pár hónap mikor összeköltöztettek a párotokkal? Min vesztettek mindig össze? 21/L

Figyelt kérdés
2 hónapja költöztem le a barátomhoz,már 1 éve együtt vagyunk.Nyárom még szinte semmi gond volt,mivel én még suliba járok elkezdedödőtt szeptember azóta mindig veszekszűnk,főleg a pénz miatt :/ sőt inkább mindig :((( valahogy nem érti meg hogy új ruhák kellenének stb. aztán mindjárt itt az ősszi szünet is és szeretnék 2-3 napra hazalátogatni de a párom nem engedi mert attól "fél" hogy haza költözök

2012. szept. 25. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
azon hogy a kecske már megint a szőnyegre pisilt
2012. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hole Hunter ***** válasza:
66%
Bizony össze kell csiszolódni és ez súrlódásokkal jár. Az viszont roppant ellenszenves, hogy a szüleidhez sem akarna elengedni. Hagyd ott a fenébe..az egy gyökér!
2012. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Idilli kapcsolat lehet.
2012. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Lifeishard ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!


Egy közös háztartás kiadásokkal jár, és valahol meg kell fogni a pénzt. Javaslom, vegyél jóval kevesebb új ruhát. Azt viszont ne engedd, hogy a szüleidhez ne engedjen haza...

2012. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Golan Trevize ***** válasza:

nem tudom...


mi a párommal pont azért költöztünk össze, mert egyértelmá volt, hogy problémák nélkül tudunk és akarunk együtt élni...

2012. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is csiszolódásra igenis szükség van. Két ember különböző felfogással ritkán tud kisebb viták nélkül hosszú tavon együtt élni. Kivétel, ha az egyik "behódol" a másiknak. Tényleg nem kell minden hónapban új ruhákat venni. A szülök meglátógátasa pedig alaphelyzet. Ha tetszik neki, ha nem!!!
2012. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem csinaljatok azt, hogy hatarozzatok meg egy osszeget amit kozosen osszedobtok (rezsi+kaja) mindenenkinek marad nemi sajat penze amit arra kolt amire akar. En is veszekedtem volna, ha az exem az en penzem ruhaira kolti. Viszon a sajat reszet arra kolti amire akarja.

A veszekedesek alapja altalaban a penz. Nekunk sose volt ebbol vita! (Aztan lehet, kifogtam az egyetlen not aki takarekosan beosztotta a sajat penzet. Sot neha meg sprolosabban gondolkodott mint en)

Bar az azert eleg fura, h nem enged haza...

2012. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt semmi gond, meg tudtunk mindenben egyezni szerencsére:) Teljesen normális felfogású emberrel élek együtt:) Eszébe se jutna eltiltani egy családlátogatástól, sőt, amikor haza készültem (külföldön élünk, párom külföldi), támogatott mindenben, kivitt a reptérre, és ott maradt:) Nem egy normális kapcsolat a tietek, ezt meg kellene beszélnetek!! Nem csak neki vannak szülei...!
2012. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Több szempontból ellenszenves a kérdésed.

Először is, milyen jogon költenéd te az ő pénzét saját ruhákra? (és itt most nem arról van szó, hogy kell egy télikabát mert nincsen, meg kell új nadrág mert a régi már darabokban mállik le rólad, legalábbis nem így sugallja a kérdésed)

Másrészt, vélhetően egyetemista vagy: nem is értem hogyan tudod leírni az "őszi" szót két sz-szel, meg ha már egyszer sikerült az igekötőt egybeírni helyesen a "hazalátogatni" szóban, nem értem hogyan sikerült néhány szóval később ugyanazt az igekötőt ugyanolyan helyzetben külön írni, helytelenül: "haza költözök"

Amiben neked adok igazat: nem a szülőd, szóval kapcsolatban ilyen szerintem nincs, hogy valaki valamit a másiknak nem enged. Ez elég rossz képet fest ez a barátodról. Birtokolni ne hagyd magad, a szülők meglátogatása része egy ember életének. Ne kényszerítsen választásra, ne hagyd magad.

2012. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Hát nekem a barátnőm költözött hozzám úgy fél éve kb. Az volt a gond, hogy én 18 éves koromtól kezdve kisebb- nagyobb szünetekkel, de egyedül éltem és már felvett egy ritmust az életem, amit az ő beköltözése totál felrúgott. Nem anyagi problémák (mind a ketten dolgozunk) Leginkább a ház körüli tevékenységekkel, házimunkák megosztásával,illetve a szabadidő felhasználásával voltak. Talán az zavart a legjobban,hogy teljesen átkellett pakolásznom a cuccaimat, hogy az őövé is (ami 3x annyi,mint nekem) elférjen. Meg még hasonló apróságok, ami azért kicsit feltudja b@szni az ember agyát, de idővel már nem annyira zavaró. Ja és elkellet adnom a jóbarátokos tv nézős óriás fotelomat, ez fájt.


23/F

2012. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!