Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora távolság ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora távolság ellenére kialakulhat bármi is?

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtünk egy fiúval, ő is 19 éves és én is. Először annyira nem is fogott meg, de aztán amikor belemélyedtünk a beszélgetésbe, rájöttem, hogy rengeteg közös dolog van bennünk. Tegnap este és tegnapelőtt is 4 órát beszéltünk webcamon keresztül.. Úgy érzem, hogy lehetne ő a másik felem, annyira hasonló a véleménye a dolgokról, a felfogása, a stílusa, minden. Azt mondta, ha közelebb lennénk egymáshoz, gondolkodás nélkül megkérne, hogy találkozzunk. A gond csak az, hogy majdnem 1500 km van közöttünk. Lehet valami esélye a dolognak vagy jobb lesz ha inkább nem kínzom magam és próbálom elfelejteni?
2012. szept. 27. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:

a szerelem áthidal mindent, de én inkább attól félek, hogy:

tudod kétféle pasi létezik: Az egyik lehazudja a csillagokat, a másik lehozza...

Ő vajon nem csak "lehazudja", és ezért érzed, hogy egy hullámhosszon vagytok? (nem tudom, de ez jobban "aggaszt")

2012. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Találkozhattok, de a kapcsolat esélytelen. Interneten és telefonon nem lehet megélni egy kapcsolatot. Sok kapcsolat túléli a távolságot, de azokban a felek a kezdeti időt együtt töltötték. Élvezd amíg van, de ne reménykedj.

Ha annyira megtetszetek egymásnak találkozás UTÁN is, akkor végig kell gondolni ki fog (ki tud) költözni a másik közelébe? Sok sebből vérzik ez a helyzet.

28F

2012. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy gyerekkori álmom abban az országban élni, ahol ő. Augusztusban a nyelvet is el akartam kezdeni tanulni, de mivel másik városba járok egyetemre mint ahol lakok, ezért inkább vártam még egy kicsit és nemrég elkezdtem keresni a nyelviskolákat az egyetemi városban. Ezek csak véletlen egybeesések lennének?
2012. szept. 27. 09:11
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszaitokat!


1.: Jó emberismerő vagyok, rögtön kiszúrom, ha valaki valamiben sántikál ezért nem hiszem, hogy csak hazudna. De persze az esélye mindig megvan.


2.: Már kb fél éve gondolkozok azon, hogy

kimegyek abba az országba tanulni egy ösztöndíjprogramon keresztül. Azt hiszem kezdetnek az is elég lenne, ha így tudnánk találkozni.

2012. szept. 27. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor inkább te tedd föl neki a kérdést, hogy érzi-e, hogy lehetne ennek a dolognak valami komolyabb folytatása, hogy képes lenne-e várni egy ideig. Mert ha ő azt mondja, hogy kivárja, amíg közelebb kerülsz hozzá, és lesz a találkozásból kapcsolat, a kapcsolatból pedig lehet szerelem, akkor vágj bele!

Mindenek előtt szerintem is meg kell ejtenetek egy személyes találkozót, amilyen hamar csak tudtok!

De szerintem 2 beszélgetés még nem sok... Legalább 1 hónapig beszélgessetek rendszeresen!

Nekem több távkapcsolatom is volt már életemben, de mindegyik úgy kezdődött, hogy sok beszélgetés neten keresztül, heteken át, s csak hónapok múltán személyes találkozó. Még a legrövidebb idő is 4 hét volt, s abból lett egy majd' 2 éves kapcsolat. Volt cifra is, amikor 9 hónap után találkoztunk, egy országhatár is volt közöttünk, én képes lettem volna rá várni, de ő nem tudta magát elkötelezni mellettem, ezért csak egy szép nyarat töltöttünk együtt, s ő ősz elején lezárta a dolgot. Aztán megint következett 9 hónap csend (amikor még csak nem is beszéltünk egymással), és úgy vettük fel újra egymással a kapcsolatot, hogy akkor már nekem is volt párom, és ő is tovább lépett. És lezártuk ezt a részt.

A mostani páromat is ismertem már vagy másfél éve, s csak utána mélyültek el a beszélgetéseink. 1 hónap beszélgetés után már a találkozót tervezgettük, s nem sokkal utána össze is jöttünk. :)

Most 26 éves vagyok, és boldog pár(táv)kapcsolatban élek.

2012. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kialakulhat bármi, szerelem is, de csak szenvedés lesz a vége.
2012. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!