Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet h kihasznál? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h kihasznál? Vagy van még esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki az osztálytársam volt(és megint az lesz) nagyon bejön(szerelmes voltam belé) nekem,de ezt ő tudja is.Már egyszer-kétszer smároltunk is és bejövök neki ,de járni nem akar velem :(

Megkérdeztem tőle h miért erre ő azt mondta h :velem így izgalmas és a járnánk akkor nagyon megszokott(unalmas) lenne.Meg azt mondta msn-en h majd amikor megyünk gólyatáborba akkor megint smárolhatnánk és lenne talán több is.De félek hogyha belemennék akkor ribancnak tartanának.és attól is félekh csak"az" kellene neki,és csak kihasználna.


2009. aug. 3. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

ne attól félj h riba*ncnak néznének...nem te vagy a ribi. az ilyen göré-ny, aki csak ki akar használni.

Szerintem, ha szereted, minél előbb felesd el, mert ez a pasi egy ribi, aki csak leakar fektetni.

L/25

2009. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

A te korodban nem a nagy Ö megtalálása az elsődleges cél, hanem a tapasztalatszerzés úgy érzelmi, mint fizikai téren.


Ha mindig kihátrálsz a kínálkozó lehetőségekből, mert "kihasznál", "nem szeret eléggé", "csak az kell neki" és nem ér néhány igazán nagy csalódás/öröm, akkor nem edződsz meg és később nagyon sebezhető maradsz lelkileg.


A szex pedig egyenrangú felek között zajlik. Neked is jó, nem csak neki. Nem csak te adod oda magad, hanem ő is. Te is dobhatod a pasit, ha nem jó az ágyban.


Hogy ezért valaki ribancnak tart? El kell döntened, hogy másoknak akarsz megfelelni, vagy saját magadnak.

2009. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Az elsö két válaszado válaszában is van igazság, de én nekem valoban ugy tünnik ez a srácnak csak arra kellesz.

Valoszinüsittem, hogy még nagyon fiatal lehetsz...való igaz nem árt egy kis tapasztalat, de!

Illene a srácnak szemtöl-szembe megmondani mit akkar töled, ez igy müködik. És majd te eldöntöd, hogy mi legyen!

De mivel neked bejön a srác, valószinüleg szeretted öt, igy én ugyérzem, neked csak fájdalmat okozhat ez az egész.

Neharagudj, ennyit tudok segiteni...

A döntés a te kezedben van! 29/f

2009. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%
Nem tom nálam a ribancság ott kezdődik ha pár nap elteltével egy másik srác ágyába kötsz ki és ez igy megy jo ideig. Attol mert egy sráccal megtörténik még nem leszel az. Persze ha neked az a fontos hogy másik mit gondolnak rólad akkor sohase lesz olyan élményed amire majd később visszagondolhatsz.
2009. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
ha lefekszel a büdös életben nem fog járni veled!csak egy olcsó könnyen megszerezhető csaj leszel a szemében.ne feküdj le vele és kész!(akármilyen nehéz is lesz megállnod)hidd el utánna kaparni fog érted.ha nem akkor meg nem vesztesz semmit mert akkor is dobott volna ha lefekszel!ha szereted ne feküdj le vele
2009. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sokat segítettetek
2009. aug. 3. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!