Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogytam, híztam, kétségbeestem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogytam, híztam, kétségbeestem mit tegyek, hogyan vélekedjek. Vélemények? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tavaly ismertem meg egy fiút, aki járni akart velem. Oké, ezt nem részletezném, a lényegre térek. Vékonyan ismert meg, de nem tudja hogy azóta híztam.. Nem is mondom el neki, addig nem találkozok vele még 9 nap alatt ami maradt a találkozásunkig, az idő alatt le nem adok 5 kg-ot. Ennyin múlik a dolog.. 60kg-os vagyok.. 175 cm körül.. Félek ha meglátna így meggondolná magát. JA, és beparáztam, mert a féltesója is vékonyan ismert meg, de csak bemutatott a fiú a féltesójának és ennyi, nem igazán ismer... Szóval a féltesója most nagy pechemre ide jár abba a gimibe ahová én is... És látott... De szerencsétlen idióta vagyok, és sokszor beégek.. mindez a rohadt feleslegem miatt.. Tuti felismert a féltesója, és azt gondolja de gáz ez a csaj, nem így ismert meg stb... Aztán ott van a legjobb haverja. Na ő is hasonló helyzet csak neki még be se mutatott... Szóval úgy vagyok vele hogy inkább ne is jöjjek össze a fiúval, mert ha elmondják neki hogy milyen súlyban voltam vagy milyen gáz csaj vagyok, voltam akármi.. akkor majd otthagy.. Meg sokan nem örülnének neki úgyse hogy ilyen gáz csajjal jött össze...
2012. szept. 27. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Az emberek változnak, 60 kilósan hogy lennél már dagadt?


És amúgy is, az életben nem fogysz le öt kilót 9 nap alatt.

2012. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha plusz 5 kiló miatt nem kellesz neki, akkor nehogy már még te érezd rosszul magad...
2012. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

te beteg vagy...

hogy lennél már 175 cm-el és 60 kilósan dagadt????

meg milyen felesleg....

én is 60 kg vagyok és 172cm és nincs rajtam felesleg...semmi...

valami baj van az önképeddel....

2012. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Öcsééém... 175 mellé a 60 pont ideális. Sőt, még kevés is.
2012. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar a felesleg... ÉS szeretnék mind magamnak, mind neki tetszeni. De vajában az zavar hogy a súlyom miatt majd eldob magától és a haverja meg a féltesója mondja majd neki hogy gáz vagyok meg nem örülnek majd hogy ha összejövünk.. (amúgy nem eszek semmit, csak iszok, mászkálok, tornázok, ameddig csak birom. Ezért mondtam hogy 9 nap alatt leadnám az 5 kg-ot..)
2012. szept. 27. 14:54
 6/11 A kérdező kommentje:
*valójában
2012. szept. 27. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:

ha képes vagy 9 napig semmit sem enni azért hogy leadj 5 kilót akkor mint mondtam már az előbb beteg vagy és inkább keress fel egy pszichológust, de legyen nálad anyukád száma is, hogy időben szóljanak neki a suliból, ha te már elájultál az éhségtől

nem lehetsz ennyire wáááá képes vagy egy olyan pasi miatt lefogyni aki talán nem is lesz a pasid...önértékelési zavaraid vannak és kényszeresen próbálsz megfelelni másoknak...komolyan mondom, hogy keress fel egy pszichológust...

2012. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Magamnak is meg akarok felelni.. zavar a kinézetem.. Még ezzel az 5 kiló felesleggel is... Tavaly 55 alá koplaltam magam.. de az magam miatt volt. Elbíztam magam hogy nem tudok már hízni.. és ettemettemettem.. jojo.. Elcsesztem, és most szívok rendesen... De piszkáltak is már suliban, itthon is a súlyom miatt.. Szóval most a lényeg hogy félek a véleményektől.. Vagy hogy mondjam.. :/
2012. szept. 27. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még így is vékony vagy, de ez miatt az 5 kg miatt ha tényleg szeret a csávó nem fog ott hagyni.
2012. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, szerintem bármit mondanánk, úgyis ducinak hinnéd magad, mert már elkönyvelted magadban...
2012. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!