Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogytam, híztam, kétségbeestem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogytam, híztam, kétségbeestem mit tegyek, hogyan vélekedjek. Vélemények? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tavaly ismertem meg egy fiút, aki járni akart velem. Oké, ezt nem részletezném, a lényegre térek. Vékonyan ismert meg, de nem tudja hogy azóta híztam.. Nem is mondom el neki, addig nem találkozok vele még 9 nap alatt ami maradt a találkozásunkig, az idő alatt le nem adok 5 kg-ot. Ennyin múlik a dolog.. 60kg-os vagyok.. 175 cm körül.. Félek ha meglátna így meggondolná magát. JA, és beparáztam, mert a féltesója is vékonyan ismert meg, de csak bemutatott a fiú a féltesójának és ennyi, nem igazán ismer... Szóval a féltesója most nagy pechemre ide jár abba a gimibe ahová én is... És látott... De szerencsétlen idióta vagyok, és sokszor beégek.. mindez a rohadt feleslegem miatt.. Tuti felismert a féltesója, és azt gondolja de gáz ez a csaj, nem így ismert meg stb... Aztán ott van a legjobb haverja. Na ő is hasonló helyzet csak neki még be se mutatott... Szóval úgy vagyok vele hogy inkább ne is jöjjek össze a fiúval, mert ha elmondják neki hogy milyen súlyban voltam vagy milyen gáz csaj vagyok, voltam akármi.. akkor majd otthagy.. Meg sokan nem örülnének neki úgyse hogy ilyen gáz csajjal jött össze...
2012. szept. 27. 14:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te az a tipikus "jajj ne nézz rám dagadt vagyok" típusú csaj vagy amitől a hideg kiráz és kerülöm őket amilyen messzire csak lehet!
2012. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!