Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ilyen ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen ember meg tud változni? Változna attól valami, hogy összeköltözünk? El lehet érni, hogy nekem ne hazudjon vagy a hazug ember hazug is marad?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve élünk távkapcsolatban és talán nemsokára sikerül összeköltöznünk. Csakhogy sajnos sokat hazudozik, mert mindenkinek meg akar felelni és senkit sem akar megbántani. Emiatt volt már 2 nagy veszekedésünk is.

1. A volt szerelmével írogatott, talán találkoztak is és nem mondta el.

2. Nemrég megint kiderült, hogy ugyancsak egy másik volt szerelmével írogatott és találkozott is a hátam mögött, amikor szabadnapja volt.

Ő azzal védekezik, hogy azért nem mondta ezt el nekem, mert tudta, hogy megbántana vele, hogy tartja vele a kapcsolatot. Nem hiszem, hogy megcsalt volna, de nem értem, hogy miért nem tudott az elsőből tanulni és miért nem tud velem őszinte lenni. Pedig én próbálok nagyon türelmes és megértő lenni iránta. Félek, hogy már nem tudok benne megbízni. Az első után is eléggé nehezen szerezte vissza a bizalmamat. Szerintetek az ilyen ember meg tud változni? Változna attól valami, hogy összeköltözünk? El lehet érni, hogy nekem ne hazudjon vagy a hazug ember hazug is marad? Pedig már az első lebukásánál is mondtam neki, hogy csak ne hazudjon, találkozhat vele, hogy ennyire akar, de erre megtette újra.


2012. szept. 27. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen marad szerintem. Hogy mi a pontos ok a hazudásra, az jó kérdés. Ezt kellene kideríteni, helyrehozni.


Lehet ő sem bízik benned? Vagy más okok? Ki tudja.

2012. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért hazudozik, mert nem akar megbántani, csak nem jön rá, hogy azzal, hogy hazudozik, jobban megbánt, mintha őszinte lenne velem. De félek, hogy hiába magyarázom neki...
2012. szept. 27. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az csak duma, hogy nem akar megbántani vele. Nagyon jól tudja, hogy a hazugsággal, vagy elhallgatással jobban megbánt, de nem akar sem konfrontálódni veled, és bízik abban, hogy nem derül ki.

Ráfaragott mert kiderült.

A sunnyogók nehezen változnak meg, az ilyen ember soha nem lesz őszinte. Sok ilyen ismerősöm van (volt) és egy sem lett egyenes és őszinte...

2012. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt bizony kölcsönös a bizalmatlanság. Hogy a távolság miatt van-e nem tudom. De lakva ismeri meg az ember a másikat. Ha nem áll helyre a bizalom, nem sok jó sülhet ki a kapcsolatból. Sokat kellene erről beszélgetnetek. Nem veszekedni! Nyugodtan megbeszélni!
2012. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de már 2(!) elég nagy kaliberű hazugságot is elnéztél neki... Most biztosan bántja a lelkiismeret, blabla, de ha oda kerül a sor, megint meg fogja tenni, mert tudja, hogy egy kis hisztivel megússza a dolgot. Szerintem ebben a helyzetben a lehető legrosszabb döntés lenne az összeköltözés.
2012. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hogy újra és újra megteszi majd. De hát annyira szeretem. Hátha mégis úgy majd, ha összeköltözünk megváltozik. Ha meg nem, akkor meg szakítunk. De nem tudom, hogy így bele lehet-e vágni már, nagyon nem tudok már megbízni benne. Annyira nem tudom, hogy mit is tegyek...
2012. szept. 27. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kapcsolat egyik alapja a bizalom. És nem csak abban való bizalom, hogy nem fogja kipakolni a pénztárcádat amíg alszol, hanem érzelmi téren is. Bíznom kell abban az emberben, akivel összeköltözöm (persze abban is, akivel együtt járok), akivel megosztom az életemet.


Ráadásul, ha egy felnőtt kapcsolat úgy indul, hogy a másik változzon meg ahhoz, hogy nekem megfeleljen, az esetek többségében nem működik. Ő kétszer átvágta a fejedet és hazudott, te kétszer rájöttél. Ha arról lenne szó, hogy nem akar megbántani, a másodikat elmondta volna magától. De itt sajnos szerintem is az a helyzet, amit a 3. válaszoló mond, hogy konfliktusba kerülni nem akar, tehát, magát védi, és sunyiban meg csinálja, amit szeretne. Kecskét is, káposztát is...


Hogy összeköltözöl-e vele, azt te döntöd el, de magam részéről egy "hátha" nekem nem lenne elég.

2012. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Farkas Leila válasza:
Az ilyen ember SOHA nem változik,csak ezel bukot le akkor szted más lányokkal nem irogat?
2012. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!