Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Káromkodás oda tartozik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Káromkodás oda tartozik az ember személyiséghez? Vagyis erről nem kéne leszoktatni?

Figyelt kérdés

Barátomról van szó. Nem tudom, ezt meg lehet e változtatni benne. Mert személyiségét, ugye el kell fogadni, és úgy szeretni.

De ez nagyon zavar...nem tudom, tudnák-e így élni vele...

22L


2012. szept. 24. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
a trágár beszéd komplexusok egyik levezetési formája, kisebbségi komplexussal küzdő emberek kompenzációja. A komplexust kell kezelni, megszüntetni.
2012. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. A trágár beszéd nem a személyiségünk része, csak sokan a trágár beszéddel palástolják a gondjukat.
2012. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Én lány létemre rengeteget káromkodok, néha még németül is:)) ainek nem tetszik, ne hallgassa, kit érdekel?! Szabad világban élünk, ne akarják már megmondani, hogy káromkodhatok-e vagy nem?:) Legalább a személyiségemet hagyják meg nekem, ba.ssza meg:DDD

Mellesleg jól esik néha kikáromkodni magam:)

Kedves kérdező, ha ennyire zavar, hagyd a francba ott! Ez a mai nők hibÁja: meg akarjátok változtatni a férfiakat, de minek?! Lány vagyok, de én nem kérnék ilyet az élettársamtól:) Ő dönti el, hogy beszél! Nyugodj bele vagy hagyd el:)


23l

2012. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is sokat beszéltem csúnyán, mert egyszerűen az embert körülvevő emberek szintén trágárul beszéltek és rászoktam. Ugyanakkor kis odafigyeléssel le tudtam szokni róla, tehát abszolút nem gondolom, hogy ennek csupán lelki okai lehetnek.

Én sem szeretem, ha a párom csúnyán beszél, ha elejt valamit, akkor rá szoktam szólni, hogy "namáár", avagy rákérdezek, hogy miért kell ilyen csúnyán beszélni. Ő sem szereti, ha én beszélek csúnyán. Nem mondom, hogy ez megoldotta a problémát, de a jelenlétemben érezhetően kevesebbszer szólja el magát.

2012. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!