Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl ezeken a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl ezeken a dolgokon?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt. Tisztában voltam vele, hogy volt jó néhány futó kalandja, jó ideig kerülte a kötöttségeket, nem voltak komoly kapcsolatai...azt mondta élvezte az életet és ki is használta a lehetőségeket.

Nekem csak 2 komoly kapcsolatom volt, soha nem voltam könnyen kapható (erre büszke is vagyok) pedig meglehetősen sokan ostromoltak. Nem voltak futó/egy éjszakás kapcsolataim és úgy érzem nem maradtam ki semmiből. Semmiféle ilyen irányú "tapasztalat" nem hiányzik.

Párommal kapcsolatban is voltak fenntartásaim, több mint fél évig "udvarolt" mire beadtam a derekam. Tudom hogy már "kiélte" magát, tudom hogy komoly kapcsolatra vágyik és csak engem akar. Soha nem beszélgettünk a múltbeli kapcsolatokról, kalandokról. (Nem tudom miért, mindig azt mondta az a múlt, nem büszke rá de az élete része volt, ami lezárult a jelen és a jövő csak rólam szól)

Őt mindig is büszkeséggel töltötte el, hogy megválogattam kikkel álltam le. Engem valahol mindig is zavart az előélete, de megpróbáltam nem foglalkozni vele, elfogadni a múltját.

Egyik nap feltöltött egy közös képet rólunk facebookra, amire jöttek olyan kommentek, amitől padlót fogtam. Kiderült hogy gyakorlatilag a facebook ismerősei fele megvolt neki. Követeltem, hogy mindent mondjon el nekem a kis kalandjairól. Elmondta, hogy volt olyan buli, ahol 3-4 csaj is megvolt. Neten találkozót beszéltek meg egy vadidegennel és már ment is. Megtudtam, hogy volt cigánnyal is. (Jöhetnek az elítélő kommentek, de fajgyűlölő vagyok.) Nem tudom feldolgozni azóta se, teljesen kiábrándultam páromból sőt undorodom tőle. És még kértem is, hogy hagyja abba mert attól féltem még durvább dolgokat mond el.

Tudom, hogy szeret! De mégis annyira szánalmasnak találom. Érjem be egy olyan férfival, aki képes volt bárkivel leállni?? Sőt azóta azon jár az eszem, hogy bármit el is kaphatott ezektől...és akkor már engem is megfertőzött. (Már elhatároztam, hogy elmegyek vizsgálatokra)

Nem értem miért akadtam ki ennyire, mert eddig is tudtam és nyilvánvaló hogy nem azt várom el tőle hogy szűz legyen, de mégis...nem térek magamhoz.

Undort vált ki belőlem és ettől ő szenved a leginkább. Nem érti mi történt velem.

Hogyan tovább? Miért most buktam ki?

Én/23

Ő/29


2012. szept. 27. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos sokan leoltanak majd, hogy mit hisztizel..ez a múlt. De azért én megértelek. Én is fenttartásokkal kezelem azokat az embereket , akiknek mindenki megvolt.. Mennyire voltak ezek a kalandok régen? Ha már jó ideje, akkor próbálj meg túllépni rajta valahogy. Beszéljétek tüzetesen át, hogy te most úgy érzed ettől megundorodtál tőle.
2012. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján amit írsz,nem szereted azt az embert igazán.Azt megértem,hogy nem esik jól az amiket megtudtál,de ha igazán szeretnéd,akkor azért nem tudnál undorodni tőle,Ő még mindig az az ember akivel együtt vagy 1 éve,nem változott,csak elmondta amit tudni akartál.
2012. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En is voltam pont ebben a szituacioban, engem is nagyon zavart, es en is akkor megundorodtam tole, aztan beszeltunk es minden rendben lett... nehez volt vissza allni, de sikerult, es ha te is nagyon akarod neked is fog :)

17/L

2012. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!