Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta, hogy szünetre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy szünetre van szüksége, mert rendet kell tennie a lelkében. De azt is mondta, hogy szeret, de egyelőre csak legyünk barátok, akkor most végülis ez a végleges szakítás volt? 18/L

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve és 3 hónapja "vagyunk" együtt. Sok problémánk volt, amiket sosem beszéltünk meg, mert amikor lehetőség lett volna rá, mindig találtunk más elfoglaltságot. Az utóbbi fél évben rengeteget veszekedtünk, ma pedig azt mondta, neki szünet kell, magány kell, de szeret még, és szeretné ha barátok maradnánk. Ugye ez most annyit jelent, hogy végleg vége? Már soha nem lehetünk együtt? Nekem így nagyon rossz, mert én tiszta szívemből szeretem, és nekem nem elég haverként..

2012. szept. 18. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de a szünet sosem jó jel. Szerintem az esetek 90%-ában utána már nem lesz oké a dolog.
2012. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ismerek egy lányt, aki 3 hónapig volt külön a barátjától, és most együtt élnek...Bár nekem nincs olyan szerencsém, hogy az én barátom visszajöjjön hozzám. Vagy hogy egyáltalán akarjon visszajönni...
2012. szept. 18. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem itt már nincs mit tenni ha már benne felmerült ez a jobb lenne csak barátként dolog...:S egyébként az én kapcsolatomba is ez volt szünet, majd szakítás mondta, hogy maradjunk barátok amiből az lett, hogy én végigszenvedtem a találkozókat és egy két héten belül hanyagolt is.. viszont mond el neki, hogy neked ez rossz lenne ha csak barátok lennétek és ha úgy dönt, hogy nem akarja újrakezdeni akkor ne találkozzatok többet mert így nem fogod tudni elfelejteni.
2012. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje leülnötök, csak ketten, és megbeszélni, hogy mi az, ami nem működik.
2012. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A legrosszabb amúgy az, hogy amikor összetalálkoztunk, meg sem ölelt, se egy puszi, csak "Szia, mizu?", én meg bármennyire szeretném magamhoz ölelni, megpuszilni, nem merem....és nem tudom, mit tegyek.
2012. szept. 18. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló nálam is volt. Az ilyet le kell sz*rni, de tényleg. Nem tudom ilyenkor mit gondolnak... a lány ilyenkor egy kapcarongy? Majd készségesen megvárod, amíg ő hajlandó eldönteni mit is akar?
2012. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!