Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én le vagyok maradva?

Figyelt kérdés
Szevasztok! 16 srác éves vagyok. Na mármost, megmondaná nekem valaki, hogy mitől alakult az ki, hogy 13-16 éves lányok a mywipen mindenféle pózolós képet feltesznek, úgy viselkednek, mint a qrvák, mindegyik nyálas idézeteket ír ki és elzüllenek? Én vagyok a maradi 16 éves létemre? Mert én úgy gondolom, h 13 évesen még kb babázniuk kéne... legalábbis amikor én voltam annyi, még nem ment ez ennyire... Meg a fene tudja, de nekem eddig az volt a normám, hogy a szüzesség elvesztése 20 éves kor körül történik... Ez régen is így volt??
2009. aug. 3. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az sztem stílus kérdése is h ki mit rak ki magáról, de monjuk az sztem is durva, h van aki már 14 évesen elveszti! Nekem még az első csók se volt meg (illetve csak majdnem) szal sztem nem vagy maradi, akkor kezd el amikor úgy érzed h eljött az ideje :)

15/F

2009. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy maradi, végre egy normálisan gondolkodó fiú. A szüzesség elvesztése hamarabb történik manapság, de az idális kor szerintem 18 év körül van, de semmiképpen nem 13-15 év között. Szerencsés lesz az a lány, aki járni fog Veled.
2009. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos rossz irányban halad a világ.

És egyre lejjebb csúszunk.

Ez van.

2009. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is el vagyok képedve ezen.. annyira durva. van egy 12 éves tesóm:O és sminkeli magát. szörteleníti xD és vippre olyan képet rak ki mikor fogják egymás seggüket a barátnőjével... annyira durva. bár én se vagyok sokkal öregebb ( 15 múltam...) de akkor is. mostanság eljár városba... és több órát ott van... nemtudom én 12 évessen otthon ültem.. rajzolgattam stb:D és kb 8. évvégén kezdtem el városba járkálni, akkor is csak 1-2 órát..:/ mi lesz 10 év múlva ?:O
2009. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan újkeletú dolog. Olyan 10 évvel ezelőtt (14 vtam) is egy halom nyolcadikos oszt társam (lány) már nem volt szűz. Csak nem volt hol reklámozni. Lehet hogy most több van, de lehet csak jobban kitudódnak ezek a dolgok.
2009. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

10 év az nem sok.

Bocs az Off-ért.

2009. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Figyelj öcsi! Nem vagy maradi. Ne szégyellj semmit. Oké? Ez van, ide fejlődött a világ. 10 éve is volt ilyen, sőt 40 éve is, csak nem kürtölte senki világgá. Söt ha egy fiu vagy lány tizenhat körül elvesztette a szüzességét, volt hogy halálba küldte magát a lelkifurdalással, és a depresszióval. Mondjuk szerintem a szüzesség elvesztésére mind a lánynak, mind a fiúnak a mai kamaszodás idejéhez viszonyítva kb. 16- 17 év. Nálunk van vagy 8 lány, aki már nem szűz, és még csak most megyünk harmadikba! (Én még szűz vok)Ismered Matisz nagypapa történetét? Ha nem ird be a Youtube-ba. Én is 17 vagyok, és még sose volt barátnőm. Az első ( és a második, a harmadik, meg a negyedik....) csókom se volt meg. Nincs semmi szégyellnivalód, ráérsz még vele. Én sose szégyelltem senki előtt, csak magam előtt. De nem is vágyok rá annyira. Több idő marad tanulni, Dotázni, (netes játék) legózni (ha valaki röhög, kitépem a belét) enni, tévézni, de ami a legfontosabb: BOLDOGAN ÉLNI!!!!

No woman, no cry! (Churchill 1974)

2010. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor jó:D Igazából a kérdésem kiemeltem, és a feltevése óta már én is 17 vagyok, sőt, lassan 18. Nekem sem volt még semmi, se első csók semmi, de én sajnos nem tudom ilyen jól kezelni. Nem értem, hogy mi az ami bennem nincs meg, és lassan már kinyírnám legszívesebben magamat és másokat is.
2010. máj. 29. 10:42
 9/18 anonim ***** válasza:
Aki 13-14 évesen szexel annak 30 éves korára már nem lesz öröm ágyba bújni.A sok kis qva meg elszégyellheti magát, hiába keni ki a képét, ha megszólal sütni fog róla az "értelem", meg a kora is!!!
2010. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért az ilyen kérdéseknél mindig kiderül, h a kérdező el van keseredve...
2010. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!