Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én le vagyok maradva?

Figyelt kérdés
Szevasztok! 16 srác éves vagyok. Na mármost, megmondaná nekem valaki, hogy mitől alakult az ki, hogy 13-16 éves lányok a mywipen mindenféle pózolós képet feltesznek, úgy viselkednek, mint a qrvák, mindegyik nyálas idézeteket ír ki és elzüllenek? Én vagyok a maradi 16 éves létemre? Mert én úgy gondolom, h 13 évesen még kb babázniuk kéne... legalábbis amikor én voltam annyi, még nem ment ez ennyire... Meg a fene tudja, de nekem eddig az volt a normám, hogy a szüzesség elvesztése 20 éves kor körül történik... Ez régen is így volt??
2009. aug. 3. 12:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem tagadtam...
2010. máj. 29. 11:53
 12/18 anonim válasza:
Én 17 éves lány vagyok,és nem hogy még szűz vagyok de még az első csók sem volt meg, pedig semmi gond a külsőmmel,és az inteintelligens.Talán pont ez a baj...már a mai pasik-akarom mondani nagy többségük hozzá vannak szokva,hogy csajok sokasága hever a lábuk előtt és ezért semmit sem kell tenniük,én 17 vagyok de már szinte mindegyik lány osztálytársam háát nem szűz.A fiúk meg már annyira hozzávannak szokva az ilyenekhez,hogy már megijednek egy igazi lánytól...bárcsak több ilyen fiú lenne mint Te :o)
2010. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval,a fiúk már hozzávannak szokva,ha már egy kicst is jóképűek vagy humorúak,hogy minden csaj a lábaik előtt hever,és semmit sem kell érte

tenniük.Ha meg találkoznak egy igazi lánnyal nem tudnak hogy viselkedni...én még most is simán babázok 17 éves létemre,XD amig a többi osz.nőim leújjabb szex.kalandjukról számolnak be...háát ezzzz naggyon ciki és nem veled van a baj az tuti,hanem a mai züllött fiatalsággal:))... bárcsak ilyen fiúk lennének mint Te :oDD

2010. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

'Egyet értek az előttem szólóval'


De hisz az előtted szóló is te vagy. :D:D

2010. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez igazán jól esett!:)
2010. máj. 29. 14:49
 16/18 anonim ***** válasza:
nem vagy lemaradva
2010. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"nem vagy lemaradva"


Ezt esetleg megtámogatnád egy pár érvvel?:D

2010. máj. 29. 22:41
 18/18 anonim válasza:
13 éves vagyok és teljesen egyetértek veled. van pasim ő 15 és már említette, de nem fogom elveszteni a fejem, és nem leszek hülye!
2010. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!