Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemetorszagban vagyok, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemetorszagban vagyok, meg 1-2 hetig. A baratommal lassan 1 eve vagyunk egyutt, kb 1 honapja vagyok tavol. Mit csinaljak? Lent.

Figyelt kérdés
Amiota tavol vagyok,tobbszor mondtak hogy megcsalt,persze olyankor rakerdezek,ahogy O mondja 'megvadolom'..majdnem szakitott velem ez miatt,hogy nem neki hiszek,es folyton megvadolom.Tenyleg en vagyok a hibas?!?!
2012. szept. 28. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ,kik mondták,és h megalapozták-e az állítást.ha igen,akkor örülj,h megszabadultál tőle.

ha nem igaz a hír,akkor is érett a szakítás már nálatok,mert elveszett felé a bizalmad

2012. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bizok benne..csak eleg rosszul esik,hogy mar hatodszorra hallom vissza ..
2012. szept. 28. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rá akar vezetni a szakításra, és azt akarja, hogy a te 'féltékenységed' miatt szakítsatok, és ő akkor nyugodtan lehet a szeretőjével.
2012. szept. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fülünyúl ***** válasza:

Ha mások mondják, hogy megcsal, valószínűleg igaz lehet. Főleg, ha többször is mondogatják. A szakítással való zsarolás is megerősíti, a sarokba szorított kutya ugyanis vadul visszatámad.

Persze, mondhatnánk, hogy a párodnak kell hinni, meg biztos nem hazudna neked stb., de azért a félrekefélést nem szokták csak úgy felemlegetni az ismerősök, poénból vagy szándékos kamuzásból, annak azért alapja van. A helyedben inkább meggyőződnék arról, hogy valóban így van-e. Ha valaki esetleg tud bizonyítékot rá (hol mikor kivel volt), vagy esetleg buliban fotó is készült ahogy csókolózik, akkor érdemes utánajárni.

Mindenesetre kongasd meg a vészharangjaidat, de egyelőre ne a barátoddal veszekedj, hanem próbálj meggyőződni róla hogy valóban félrekefél-e. Ami egyébként sanszos ha többször is mondták már.

2012. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!