Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétfőn szakítottam a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn szakítottam a barátommal de nagyon hiányzik mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval azért szakítottam vele mert más lányok képeit komenntelgette ami engem nagyon bántott idegesített és megmondtam neki hogy részemről vége mert nem birom elviselni amit csinál....de még mindig szeretem és nagyon hiányzik szerintetek mit csináljak kezdeményezzek kibékülést vagy ne? bár nem hiszem hogy leszokna erről a szokásáról ha kibékülnénk akkor sem:(
2012. szept. 26. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ez neked nem tetszik akkor keress mást. Am nem normális hogy másokat néz:))
2012. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hat te egy komplett idiota vagy... Ezt elszurtad. Kommentek miatt. Milyen kommentek, mit tartalmaztak?
2012. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kommentek miatt csináltad? 12 évesek vagytok még?
2012. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fogadd vissza es hadd kommentelgessen. Ha meg feltekenykedsz, nagyon valoszinu o fogja megelegelni.
2012. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán ne nézegesd mit csinál fészbúkon, azt' jóvan. De ha neked fontosabb egy idióta számítógépes program mint a barátod...
2012. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ilyen kommentek pl: imádom a szemed ami elbüvölt, meg hogy egy csaj képehez hogy legszebb...szerintem nekem kéne irkálnia ilyeneket már nem azért ha én vagyok a barátnője engem tartson legszebbnek ne a volt barátnőjét aki ráadásul megcsalta ja és én 20 vagyok a pasi19
2012. szept. 26. 17:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor te még agyilag nem vagy ott ahol kéne. Szólj neki, hogy bánt téged a dolog, de ezért ekkora marhaságot hogy szakítasz vele ne csinálj. Mert szerintem ezzel az oktalan szakítással csak azt mutattad meg neki, hogy nem is szereted, csak már kellett egy ürügy..
2012. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megértem, ha zavar, hogy más csajoknak mondja azokat a bókokat, amiket neked kellene, hogy mondjon, de azért túlzásokba nem kell esni. Úgy vélem, egy kapcsolatban egy kis flört sosem árt, egyik oldalnak sem, de azt tudni kell, hogy hol van a határ. Én ebből még nem csináltam volna ügyet a helyedben, vagy ha igen, akkor sem szakítottam volna. Ezért jár Neked a "lehurrogás". Azt viszont én el tudom fogadni, h zavar, ha az exének ilyesmiket ír, mert olyan, mintha nem lenne túl rajta. Férfiban is akad, akit zavarna, ha a barátnője exfaszi képei alá írná oda, hogy te vagy a legdögösebb pasi, stb.

Summa summarum, legközelebb mondd meg neki (tehát kezdeményezz kibékülést), hogy Téged nem zavar, ha más lányokkal beszélget, de az igen, ha más csajoknak bókol.

2012. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez már nem fér bele. ne fuss utána, találsz jobbat :)
2012. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én beszarok! Komolyan mondom! 20 éves vagy! És ahelyett hogy egy igazi pasival járnál(30 körüli), inkább egy nálad fiatalabb kisfiúval kezdesz. És csodálkozol hogy az meg más puncija után ácsingózik. De te még szereted. Mit? Azt az idi6tát?!
2012. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!