Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Féltékenyek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Féltékenyek vagytok akkor ha a lány aki tetszik nektek kirakja facebookra hogy valakivel kapcsolatban van? 16L

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Úristen,honnan vetted ezt a hülye ötletet? Ha egy nekem tetsző lány ezt kiírná,először r*hadt féltékeny lennék,aztàn csalódott,teljesen elveszteném iránta az érdeklődésemet..16/F
2012. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
igen én mérges és féltékeny leszek,mert nem tom van-e valakije
2012. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor itt nem arról van szó, hogy tényleg kapcsolat lenne, hanem a "csajok jobban hajtanak a foglalt pasikra" effektus teszteléséről. Mivel ártatlan a dolog, és ha összejöttök, akkor úgyis lehet tisztázni a helyzetet, szerintem egy próbát megér. 35/F
2012. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem ez amolyan 'kamu kapcsolat' lenne amirol a srac aki tetszik nem tudna h nincs semmi komoly.csak attol felek hogy esetleg teljesen elvagnam magam nala
2012. okt. 1. 15:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Velem már párszor előfordult. Kinéztem a csajt magamnak, de láttam, hogy kapcsolatban van, nagyon szarul esett. Amikor elsőnek meglátom, hogy kapcsolatban van, az mindig szíven üt. De aztán elkezdek figyelmen kívül hagyni minden olyat, ami azzal kapcsolatos, hogy valamit akartam a lánytól. Röviden: tudomásul veszem, hogy foglalt.


Amúgy ezek szerint sajnos sok a primitív férfi. Ugyanis a primitív férfiak egyből megtámadnák a lány barátját.

2012. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!