Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy valaki ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki ujra beleszeressen az exébe?

Figyelt kérdés

A baratommal nemrég szakitottunk, es arra jutottunk, hogy fiatalok vagyunk még egy komoly kapcsolathoz(18 éves vagyok, 16 éves korom óta jártunk)...o azt allitotta, hogy mar nem szerelembol szeret....s az is igaz, hogy vagyik arra hogy a haverjaival bulizgasson, szabad legyen....

Az lenne a kérdésem, hogy kb. mennyi ido utan keressem, mert szeretném visszakapni, ha nem most, par ev mulva, mert jo páros voltunk...mivel szabad akar lenni, egyszer megkell tapasztalja, hogy milyen is az, nem? Mennyi ido kell ilyenkor a férfiaknak? Valamint lehetséges, hogy ujbol szerelmes legyen belém?


2012. szept. 28. 18:16
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
igen.
2012. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérlek indolkoljátok meg a válaszotokat:)
2012. szept. 28. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátod nem szeret. Nem is fog már sose.

Ha szeretne, ilyet nem tenne. Ez csak egy duma, hogy ti majd egyszer vmikor újra együtt...Kb olyan, mint amikor azt mondják, legyünk barátok. na mind1, lényeg, hogy én gondolom így, emiatt ne törj le...Mondják, hogy a remény hal meg utoljára, de sztem nem érdemes arra várni.

2012. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt,csak mi másfél évig jártunk.Szakított velem,mert nem szeretett volna az első lánynál leragadni és mást is ki akart már próbálni.Az első pár napban én is sokszor gondoltam rá és reménykedtem benne,hogy egyszer sok év múlva újra összejövünk.De miután túltettem magam rajta rájöttem,hogy hülyeség az egész.Nem kellettem neki,kidobott,ugyan miért jönnék én újra össze vele?Hiába volt jó minden,találok nála majd jobbat is,aki majd nem hagy el:)
2012. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!