Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy gyerek szerelemből felnőtt komoly kapcsolat legyen? Ugy rétem 16-19éves korúakra értem. Ha már régóta tart egy kapcsolat az lehet örökre szóló ha szeretik egymást feltétel nélkül?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja,hogy semmi sem örök meg ,hogy ugy sem lesz olyan hogy egy kapcsolat örökké tartson.De én mégis ismerek ilyen embereket,akik 16 éves korukba megtalálták az igazit
2012. szept. 28. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehetséges :) ismerek olyanokat és remélem nekem is ez lesz :) 16L
2012. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16 évesen ismertem meg a páromat, igaz, ő akkor már 23 volt. Ennek 7 éve, azóta is együtt vagyunk. Nem tudom, életre szóló lesz-e ez a kapcsolat, de mindenben tökéletesen összeillünk és nem találkoztam még hozzá hasonlóval. Persze voltak hullámvölgyek, voltunk hónapokat külön, de az idő alatt is bebizonyosodott, hogy senki mással nem tudnánk így együtt lenni.
2012. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Igen lehetséges.


Ő (lány) 16 volt, Én (fiú) 18.

Mi majdnem 11 évig voltunk együtt és még ma is együtt lennénk ha nem rontottam volna el mindent. :(

2012. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert mit rontottál el?:o mit történt?
2012. szept. 29. 14:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
anya 15 évesen találkozott apával vagy 16 és apa 3 évvel idősebb nála azóta is együtt vannak most 46 és 43 évesek :)
2012. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyámék 17 éves korukban ismerkedtek össze, azóta túl vannak 2 gyereken és 24 éve kitartanak egymás mellett.

Én a párommal 17 éves koromban jöttem össze, most lesz az 5 éves évfordulónk, nagyon jól összeillünk, persze vannak néha problémák, de meg tudjuk őket oldani

ehhez persze meg kell találni a megfelelő partnert, de igen, van ilyen

2012. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, persze! De szerintem mindenkinek át kell esni egy nagy szerelmi csalódáson, anélkül nem élet az élet... Akinek ez megvolt, és "felépült", tudja mire gondolok.
2012. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen ismerkedtünk meg, szeptemberben házasodtunk. (24L,24F)
2012. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Makacs Kun ***** válasza:
Nekem két gimnáziumi osztálytársam már a gimnáziumban egymásba szeretett, később összeházasodtak, és még mindig együtt élnek. Negyvennyolc évesek.
2012. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
18 és 19 évesek voltunk. Ennek tavasszal volt 13 éve. Most született a második gyerekünk. :-)
2012. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!