Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nyitott párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Érdekelne fiúk és lányok véleménye is!

2012. szept. 28. 11:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
Legitimált ribanckodás.
2012. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
definiálnád nekem,hogy ez mit is jelent?
2012. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Beszállnék.
2012. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Az én esetemben a barátom szeretne nyílt kapcsolatot, de nem tudom mit gondolok róla. Ezért kérdezlek titeket.
2012. szept. 28. 11:34
 5/37 anonim ***** válasza:
93%
Egy kapcsolat legyen zárt..Minek bele más?akkor már nem is kapcsolat.
2012. szept. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ítélem el. Bár szerintem ez akkor működhet igazán ha már több éve együtt van két ember és már elszállt a lila köd a szemek elől.
2012. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
61%
Én nem tudnám értékelni. Egy kapcsolat vagy kapcsolat, vagy ne nevezzünk kapcsolatnak! Lehet maradi ebben a gondolkozásom, de ha én együtt vagyok valakivel, nem tudnám elviselni, hogy közben nyíltan kefél mással és én sem lennék úgy együtt senkivel, hogy közben mással hálok... Ergo, nem érteném a miérteket, ha ilyet hozna fel a párom, valószínűleg kiadnám az útját!
2012. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%

a barátod nem is szeret téged, csak kihasznál.

és most már új kell neki, de téged is meg akar tartani a nehezebb napokra.

2012. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Akkor minek van a bárotodnak rád szüksége? Ha mással akkor d*gni akkor minek kellesz te? Ez nagyon megalázó számodra,ha nekem állna a párom elő ilyen baromsággal azonnal szakítanék vele.
2012. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
20%
De azért vágjátok, hogy el is gondolkodott a dolgon a leányzó:) A helyett hogy besértődött vagy dobta volna a srácot. Okos kislány!
2012. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!