Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kell nekem folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell nekem folyamatosan csalódnom? Elegem van h nem kellek senkinek

Figyelt kérdés

K urvára unom, ilyen nincs. Mért csinálja ezt velem mindegyik??? Elkezdünk levelezni, és erre én megkedvelem őket, a szívemet odaadnám neki, és lekoppint. Nem bírom.


22/L


2012. szept. 28. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindeíg ez van sajna. talán túl sokat adsz, és/vagy túl hirtelen nem? nemtom...de ez csak 1 kósza tipp..
2012. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bármit odaadtam volna értük, bármit. Mindkettő pofára ejtett.
2012. szept. 28. 23:16
 3/12 anonim ***** válasza:
az elején probáld nem átadni magad...ráérnétek ha összejöttök :) De igazábol sajnos ez igy megy..ez a baj sok fiú ilyen,és ezrét leszünk leszólva milyen férgek vagyunk.. Ki hinné el,hogy amit én tettem a barátnőmért,mert a sors elszakitotta,mert nincs még 18 miatta tanultam volna,miatta lettem éelterős,miatta tanultam idegen nyelvet,és miatta eldobtam volna az egész életemet? erre 3 hónapja szakitott velem okkal mert csak igérgetés volt hogy kijuthatnék mellé,és még mindig őt várom pedig tudom az a hajó elszállt..Tudod vannak még jó emberek..csak ritka,mert a tömegbábuk ugymond elnyomják..mind nőket mind férfiakat :) Kitartás nagylány ;) 19F
2012. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hole Hunter ***** válasza:

Arany kiscsillag!

Senkinek? "mindkettő pofára ejtett" :)

Hol van ez még a senkitől?! Tudod te milyen sokan vagyunk, mi pasik? :D Lesz még bőven jelölt, ne add fel! :)

2012. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

előbb próbáld meg minél jobban megismerni a másikat! és ne add fel! :)

F

2012. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem a Nök ejtettek sokszor pofára, mert hülye voltam, mindet túl komolyan vettem és nagyon akartam.


Szerintem egyszerüen ne éld bele magad semmibe, fogd fel barátságnak semmi többnek.


23/F

2012. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Értem odaadhatsz bármit. :) Mid van? xD
2012. szept. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok:)
2012. szept. 29. 10:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Túl gyors vagy. Lehet mondták már :) De csak levelezés és megkedveled?? Már ne is haragudj de ez beteges ragaszkodás valakihez aki tök 8 számodra hogy ki.


Majd akkor megkedvelheted ha élőben találkoztatok már párszor.


Kicsit türelmetlennek látszol.

2012. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ennyitől én nagyon megtudom kedvelni az embert.
2012. szept. 29. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!