Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem annak ellenére hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem annak ellenére hogy folyamatosan bánt lelkieleg. Ebben a helyzetben mit tehetek?

Figyelt kérdés
Próbálok vele nem találkozni (ami persze megint a fenti esetet szüli) de ebben az esetben mi a legjobb?
2012. aug. 8. 22:21
 1/9 anonim válasza:
Attól függ hogy mivel bántott meg?
2012. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a baj h fel kéne ébredned! Mert h totál zakkant vagy az is tuti. nagyon hamar térj észhez mert beledoblak a mélyvízbe!
2012. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megszakítani vele a kapcsolatot egy ideig. Kevesebb találkozás, kevesebb beszélgetés. Aztán új szerelem.

Én ezt tettem. :) Néha még fáj, viszont már annyiszor bántott, hogy elegem lett.

Írhatsz privit, ha gondolod.

2012. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sok bántást előbb-utóbb megunja az ember,és a szeretet mellett majd jön az utálat.Car ez a kettős érzelem,de már én is túlmentem rajta.Csak egy másik pasi lesz erre a gyógyír.
2012. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azt hiszem tényleg az lesz a legjobb, ha megszakítok vele minden kapcsolatot..
2012. aug. 9. 23:29
 6/9 A kérdező kommentje:

2. igazad van :)

1. Nagyon sok dologról tudja hogy fáj nekem, mégis mond olyanokat. Pl. hogy semmit nem érek neki és hasonlók. Tudja hogy ilyenkor magam alatt vagyok, tudja hogy nem tudok ezeken olyan könnyen túllépni, mégis megteszi.

2012. aug. 9. 23:31
 7/9 A kérdező kommentje:
3. nem tudok privit írni, vmi hibaüzenetet dob ki.
2012. aug. 9. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt bezzeg nem mondod, hogy miért bánt. Nem lehet, hogy te bántottad meg valamivel, ő meg nem tudja máshogy érzékeltetni azt amit szeretne, csak úgy, ha kicsit erélyesebb (netalán minimálisan bunkó)?

Lehet, hogy a szíve emberi szeretetért esedezik, függetlenül attól, hogy milyen és talán ő se örül annak amit tesz, de akkor legalább odafigyelsz rá.

Miért nem akarsz vele találkozni?

2012. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy ő a pasid?
2012. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!