Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjam meg a találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a találkozást a szüleimmel úgy, hogy ne legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, általában nála vagyunk, mert kertes házban lakik és náluk sokkal jobb kettesben lenni, a bátyja és az anyukája sem zavar minket soha, ellenben mi egy panelban lakunk, van ugyan külön szobám, de a szüleim délután már itthon vannak, az öcsém nem hajlandó békén hagyni ha kettesben vagyok valakivel, állandóan bejön, jobb esetben csak hangosan beszél a lakásban, és direkt hangoskodik. Apummal nem éppen a legjobb a kapcsolatunk, iszik is, én ezt nagyon szégyellem, délutánonként ráadásul ő van itthon, anyum ha dolgozik, akkor késő estig. Olyankor még én sem szeretek itthon lenni, nemhogy a barátomat is felhozzam. Anyummal nincs gond, de nagyon kevésszer van olyan, hogy az öcsém és apum elmennek a nyaralónkba hétvégére és anyum van csak itthon. Anyumnak viszont az a gondja, hogy a barátommal még csak egyszer találkozott, és nem hozom ide, nem érti meg, hogy nem miatta, hanem főleg apum és öcsém miatt, valamint mert itt nem tudnánk nyugiban kettesben lenni ha mindenki itthon van. Mit csináljak?
2012. szept. 29. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeret téged a barátod akkor el fogja fogadni a családod is. Legalább is ez lenne illő. El tudom képzelni hogy mit érzel de ha ez komoly kapcsolat köztetek akkor úgyis el fogja fogadni a családod és azt ahogyan éltek. Gondolom hogy te is ezt tennéd fordított esetben.
2012. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!