Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így szerintetek, ezek a nők buták, vagy csak szeretnek szenvedni?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy olvasgatom a kéréseket,és egyre több az olyan nő,aki a férjére panaszkodik,hogy semmit nem hajlandó segíteni a házimunkában,egész nap ül,és sörözik,Tv-t néz.

Ki kell szolgálni,és még a kaját is ki kell szedni,meg kell melegíteni neki,oda kell tenni elé hiába mindkét fél dolgozik,(nem arról beszélek hogy amikor a nő nem dolgozik) és ott vannak a gyerekek is,mindent az asszonynak kell csinálni.

Szennyesek szét dobálva, mosatlan mindenhol,ha a nő nem mossa el,rohadásnak indul az étel.

A kérdésem az lenne,hogy a nő összeházasodik a csávóval,szül neki gyereket,előtte nem akarom elhinni,hogy nem mutatta jelét a csávó,hogy ilyen a természete?

Egyik pillanatról a másikra lesz ilyen lusta?

Előtte mindent lelkiismeretesen megcsinált,segített a nőnek mindenben?



2012. szept. 29. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

ezen aztán lehetne vitatkozni, de felesleges. pártatlanul azt mondom, hogy mindig kettőn áll a vásár. hol az egyik fél "hibázik" hol a másik, de baj akkor van, ha nem tudják vagy nem is akarják megoldani a problémákat.

egyébként a házasságról nekem az a véleményem, h az emberek ellustulnak. a pasi már nem udvarol, nincs miért "harcolnia" megvan a nő. a nő pedig már nem olyan kedves, nem akar annyi szexet, nem olyan laza...stb

2012. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos hogy előtte is vannak már erre utaló jelek. Csak vannak nők akik azt hiszik hogy majd minden szép és jó lesz idővel, hogy majd tudnak hatni a szerelmükre és majd ők megváltoztatják. Sokszor pedig ez nem így van. Én biztos nem hagynám hogy ez így maradjon kell egy kis határozott fellépés és kompromisszum készség.De abban is van valami , hogy sok nő valóban úgy érzi jól magát (ha nem is vallja be) hogyha semmibe veszik és kihasználják.
2012. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De én nem erről beszélek.

Hanem arról akik arra panaszkodnak,hogy mennyire lusta a férjük,és hogy semmit sem hajlandó megcsinálni.

Nem ismerik a mosógépet,fakanalat stb.

Bocs ha valamit úgy írtam hogy félre értettél.

2012. szept. 29. 15:14
 4/7 A kérdező kommentje:
az elsőnek írtam
2012. szept. 29. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jártak,nem laktak együtt semmit,és hirtelen jött a gyerek meg a házasság..Na akkor nem is volt lehetőségük kiismerni egymást,csak már úgy,hogy hárman voltak mondjuk és kész.Nem élvezték ki a párkapcsolatot,az együtt töltött időt. Így persze, hogy semmi se jó!
2012. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sokan tényleg túl hamar belemennek az összeköltözésbe,meg a házasságba.

Jó a szex,tetszenek egymásnak,sokszor ez már elég egy összeköltözéshez.

Aztán megismerik egymás hibáit,jönnek a gondok,problémák.

Bár valahol sajnálom ezeket a nőket,hisz gyerek mellett nehezebb kilépni egy ilyen házasságból.

Gondolom sokszor inkább tűr a nő,csak legyen gyerekének apja,még ha esetleg egy semmirekellő lusta disznó is.

2012. szept. 29. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem buták, és még szenvedni sem szeretnek, egyszerűen nem akarnak konfliktust, és belenyugszanak a dologba. Most a faszi miért is törődne a házimunkával, ha úgyis megcsinálja a másik? Szerintem ezt is ugyanúgy meg kell beszélni, mint minden mást. "Drágám, én is dolgozom, és hulla vagyok, tudom, hogy te is fáradt vagy, de blablablabla." Persze ha olyan a hapsi, akkor mondhatod neki, akkor viszont tűrjön a csaj, ha ezt nem tisztázta előre.


Az meg a másik, hogy a hapsiban is lehetne ennyi belátás... Szerintem ő is jobban járna, ha segítene néha. Nem fateromat akarom dicsőíteni, de ő általában hamarabb hazaér a melóból mint anyum, és az esetek 90%-ában már fő a vacsi, mire anya hazaesik, mert belátja, hogy a másik is lehet fáradt (pedig ő fizikai munkát végez napi sokszor napi 14 órában...). Mondjuk ennek köszönhetően sokszor olyan nyáladzást lenyomnak, hogy én inkább menekülök a közelükből.:D


Mindegy, az a lényeg, hogy szerintem nem csak arra kellene figyelni, hogy milyen a srác az ágyban, és mennyire csinos a pofija, hanem hogy mennyire hajlandó elszakadni az "Én kemény faszi vagyok, nem csinálok női munkát"-hozzáállástól.

2012. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!