Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Titeket nem idegesíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket nem idegesítene, ha a barátnőtök rendszeresen átnézné a telefonotokat?

Figyelt kérdés

Ha úgy gondolja, csak simán benyúl a zsebembe, és szó nélkül kiveszi, mindenféle megkérdezés nélkül. Ezután körülbelül 15 percig nézegeti. Átpörgeti az összes képemet, elolvassa az összes sms-em, az összes alkalmazást átnézi, sőt, még a névjegyzékemet is, és ami nem tetszik neki, azt kitörli. Pl múltkor kitörölte a telefonomból keresztanyám számát, mert úgy volt benne hogy Zita, és nem tudta hogy a keresztanyám. Lány barátoknak ezért nincs meg pl a számuk.


Ilyenkor a telefont nem lehet kivenni a kezéből, ameddig át nem néz mindent (azt is amit már 100x látott) nem adja vissza. Akkor sem, ha közben becsöngetnek órára, inkább elkésünk mindketten.


Ha nem akarom odaadni, rögtön szakítani akar hogy biztos valakivel megcsalom, és ilyenkor el vagyok hordva mindenféle szar szemét aljas ro.hadéknak.


A barátnői mind neki adnak igazat, ezért kérdezem: minden nő ezt csinálja? Ez természetes?


2012. szept. 29. 17:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam hogy én is megcsinálom vele ugyanezt, de mikor hozzányúltam a telefonjához, pofán vágott, és leoltott hogy hogy képzelem. Az indok: olyan képek vannak benne amiken rosszul néz ki.
2012. szept. 29. 17:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom engem rohadtul idegesítene! Figyelj, ezt nem szabad hagynod neki. Az meg már ne haragudj, de szerintem szánalmas, hogyha nem adod oda neki a teljes magánéletedet, akkor szakítani fog veled. És ezzel fenyeget.... jézusom. A bizalom meg nagyon fontos egy kapcsolatban, az ő részéáről meg ezek szerint nyoma sincs a bizalomnak... szóval én a helyedben dobnám a csajt.
2012. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

baromira nem természetes

mi 3év óta együtt vagyunk,nem suli szerelem,de én se szoktam belenézni

ha nem bírod tovább,hagyd el,mert úgyis folytatni fogja,ha meg nem akarod,akkor ne tedd,viszont fogadd el,hogy ilyen,és ne rinyálj

2012. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

pofán vágott,illetve neki szabad,neked nem,

és még együtt vagy vele?

mondom!

ne itt sajnáltasd magad,fogadd el h papucsnak néz,vagy lépj

2012. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó nagy mamlasz vagy! Lehet az telójában meg pasi szám tömkelege!Ja és mindenki magából indul ki így lehet meg is csal!
2012. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pff. tipikus tinikapcsolat, amiben nyoma sincs a bizalomnak. a barátnőd egy iszonyú önző csaj. neki szabad, de neked nem? szerintem teljesen fölösleges együtt lennetek, ha ennyire nem bízik benned. egyszerűen ne add neki oda a telefonodat. mégis hogy képzeli, hogy ilyen szinten belekutat a magánéletedbe?? én iszonyúan fel lennék háborodva a helyedben, és már 1-2 ilyen után közöltem volna vele, hogy én ezt ne tűröm. alapból nem hagytam volna, hogy rászokjon.
2012. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem természetes, de az se természetes hogy te ezt kutya módjára tűrőd.


Ha eldobja a botot de biztos farok csóválva hozod és teszed le a lába elé.

2012. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy otthagynám ahogy lehet. Próbáld meg megbeszélni vele mert kib*szottul nem természetes.
2012. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én simán dobnám. Beteges kiscsaj. Te meg papucs leszel, ha így haladsz.


L

2012. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pixi3 ***** válasza:
Én most lányként válaszolva mondom hogy ez nem természetes és nagyon beteg. Helyedben, amikor ki akarja venni a zsebedből a telefont, ne engedd és ha azzal fenyegetőzik hogy szakít veled mondd azt hogy oké mert neked nem kell egy ilyen bizalmatlan liba (már bocs). Ha ilyen ökörség miatt szakít veled eleve nem is szeret téged igazán.. az meg mi hogy ő nem engedi meg? - Ahogy fentebb is írták dobd a csajt..
2012. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!